Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol-hogyan tudnék biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol-hogyan tudnék biszex fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Normális,értelmiségi fiúkkal,férfiakkal szeretnék ismerkedni, elsősorban barátság,másodsorban örömszerzés miatt.

Milyen valós helyet,SZITUÁCIÓT javasoltok ahol egy fiúval mondjuk számot lehet cserélni illetve milyen netes fórumot..?



2015. máj. 4. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Na erre a kérdésre (hol lehet normális srácot találni) szerintem még sok ezren lennének kíváncsiak. Eddig még senki nem találta meg a tuti módszert.

Próbálkozni lehet, ott a gayromeo.com grindr stb. De ne várj gyors eredményt :D

2015. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:) Pesti vok és fél éve ismerkedek néha de csak átverések:(
2015. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy?
2015. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha sikerrel jársz akkor légyszi írdki.
2015. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bàcs k megyéböl énis keresek egy havert!!!
2015. máj. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen pasit keresek, alapvetően kolis vagyok Pesten, de szívesen aludnék inkább máshol :) Mármint nem mindig, csak amikor van rá lehetőség és kedv :)


De így 21 évesen még fiatal vagyok, hogy ilyet megvalósítsak :P

2015. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!