Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez biszexualitás vagy BDSM?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitás vagy BDSM?

Figyelt kérdés
25 éves vok. Kb 1 éve csinálom a barátnőmmel a BDSM egyes formáit, mert őt izgatta. (Szürke 50....) Azonban rájöttem, hogy tényleg van izgató abban ha aláznak vagy ha te mást. Azonban arra is rájöttem, hogy azt nem érzem komolyan megalázónak, ha barátnőm aláz. Arra gondoltam, hogy egyszer egy sráccal kéne csinálnom. Alapvetően undorodom a gondolattól, de pont ezért érzem azt, hogy tényleg megalázó lenne. Azonban félek, hogy lelkileg tönkre tenne ha tényleg megtenném. Az érdekelne, hogy ez csak BDSM vágy vagy már vmi biszex is van bennem, mert az nem jönne be :( Amúgy annyiban jó a helyzet, hogy nem tartom esélyesnek, hogy korombeli, normális kinézetű fiút izgatna, hogy ilyet tegyen. Főleg, hogy nem akarom, hogy kiderüljön. Mit gondoltok erről?

2015. máj. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Badumsss*
2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez a BDSM vágyad inkább, mint biszex, hiszen nem érdekelnek amúgy a fiúk azt írtad. Ebben az izgat szerintem téged, hogy tényleg olyat teszel, ami megalázó. Én szoktam fiúkat alázni. Bár ritkán és mindent csak úgy, hogy megbeszéljük, hogy mi, merre, meddig, stb. Sőt van egy szó amit ha kimond leállok. Alap egy AIDS teszt a talira, mert sajna BDSM körben az a hír járja, hogy sok a beteg. Jobb félni...

Ezek sajna keveseknek okésak, így kevés talim volt ilyen témában, de azok jók nagyon. Ha belecsapsz ezekre figyelj. Van kifejezetten ilyen társkereső oldal. Bár 30 év alatti kevés van :(

2015. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem! Örülnék neki ha lenne olyan vki, aki volt hasonló helyzetben és tudna véleményt mondani.
2015. máj. 6. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján leginkább elfojtott biszex hajlam, a BDSM-szituáció csak körítésnek tűnik hozzá. Az már csak rajtad múlik, hogy elfogadod-e, vagy ha nem olyan erős a vágy, akkor egyszerűen nem veszel róla tudomást, de ha valaki full hetero, azt nem érdekli a saját neme ilyen kerettel sem.
2015. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, egyszerűen csak nagyon sok a szabadidőd, már nem tudsz mit kezdeni, azért találsz ki ilyen mondvacsinált problémákat.
2015. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az nem jutott eszedbe,hogy egy idegen lánnyal csináld,aki nem a barátnőd?

mert ha egyből srácra gondoltál akkor ez bizony bi hajlam, BDSM-fűszerrel.

2015. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdésed, mert a biszexualitás kategóriában van. Akkor kérdező, te fiú/lány vagy-e?
2015. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!