Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, nektek szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, nektek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen néha rám jön egy olyan érzés h sírni tudnék mert olyan idegesítő számomra, hogy a pasikat is megnézem olykor és persze tudom tökre nem ugyanazok az esélyek, mint egy lánynál, aki majdnem garantáltan lehetne barátnőm max nem jövök be neki. MA is annyi jó testű vékony gimis, fősulis srácot láttam. És ááááá. Annyira dühít....

2015. máj. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
van egy rossz hírem... lehet, hogy biszex vagy
2015. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De nem ertem mit akarsz te egy fiutol? Leszopni a farkat? Dehat nem egy not kell kivannod a lehetseges teherbeejtes miatt? :P
2015. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az h bi vok nem új. Azt már lassan elfogadtam. A többi az új :D
2015. máj. 8. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen totál megértelek velem is csomószor van, és rendkívül idegesítő hogy neten próbálkoztam rengetegen írtak, kapkodtak utánam, de egyik sem olyan aki igazán bejönne és utcán meg annyi helyes srácot látni akivel eltudnám magam képzelni aki nem lány de tudom hogy kb esélyem se lenne...
2015. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem igazán.
2015. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ugyan így vagyok vele... 15f
2015. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljesen egyetértek, annyira jó pasik flangálnak a városban hogy majd ki esik a szemem. Na de a csajok se rosszak azért azt is meg kell vallani :D
2015. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!