Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus vs biszexuális vs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vs biszexuális vs heteroszexuális csajok?

Figyelt kérdés

Erőlétben szerintetek úgy általánosságban milyen szexuális beállítású csajok az erősebbek?

Szóval mondjuk egy leszbi fiús csaj, vagy egy heteró fiús csaj erősebb?

Tudom hogy hülye kérdés, de általánosságban kérdezem. Ha érdekel mért kérdezem inkább írj priviben és leírom.



2015. máj. 21. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Aki sportol, és gyúr mellette baaszki :DDDDD ........


Asztalba verem a fejem, komolyan mondom.

2015. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlagos csajok, komolyabban nem sportolnak, és egyik se gyúr.
2015. máj. 21. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól hogy milyen nemhez vonzódik, nem függ össze azzal hogy milyen az erőnléte..
2015. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igy nem lehet megmondani. En pl leszbikus vagyok, mindig is erosebb testalkatom volt, nemreg kezdtem el kuzdosportolni. Ugy erzem, egy atlagos lanyt le tudnek verni. De pl egyaltalan nem vagyok hajlekony es futasban sem vagyok vmi jo.


Irj privit, mert erdekel, miert kerdezed.


19/L/L

2015. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbi vagyok és rúdtáncolok. Mármint pörgög forgok a rúdon meg fejjel lefele lógok stb,nem vonaglok. Nem vagyok egy hú de erős de a saját testsúlyom elbírom
2015. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Én teljesen nőies leszbi vagyok, és az átlagos hetero csajok is tuti, hogy simán lenyomnak bármiben, mert kb. egy veréb is erősebb mint én.


21/L

2015. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!