Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi ez a hülyeség, hogy bi hajlam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy bi hajlam?

Figyelt kérdés

Nem értek valamit.

Pl ha egy pasi kiírja, hogy bi hajlamai vannak-e, mert mondjuk izgatja a szopás. erre jön a válasz, hogy igen.

De ez szerintem meleg hajlam, nem bi. Max biszexuális az illető. Csak szerintem nincs ennek értelme?



2015. máj. 22. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
de, szerintem sincs. én is úgy látom, ahogy te.
2015. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ugye érzed, hogy jelentéktelen dolgon lovagolsz. Azért bi mert a szopás IS izgatná, hogy a te példádnál maradjunk. Az ember a biszexualitás irányába tendál ezért a hajlamai is biszexuálisak.

Ha te szereted a salátát akkor nem vegetáriánus hajlamaid vannak, hanem mindenevő. Teljesen logikus

2015. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez szimplán formalitás.
2015. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szerintem meg nem így van, második. az is hülyén hangzik, hogy mindenevő hajlam. max mindenevő lehetek.

akkor beszélhetnénk bi hajlamról, ha mondjuk olyan vágyaim lennének, hogy férfivel és nővel egyszerre. Ha férfire vágyok, akkor meleg hajlamom van.

Lehet, hogy feleslegesen lovaglok rajta, de szerintem az emberek nem tudják megfelelően alkalmazni a szavakat.

Szerintem nincs olyan, hogy bi hajlam, max biszexuális vagyok.

2015. máj. 22. 11:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen is van hajlam, kérdező. Nem kategóriákban kell gondolkodni ("hetero", "bi", vagy "homo"), hanem egy skálán (Kinsey-skála egyébként, ha utána akarsz nézni).
2015. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsó, te nem érte, hogy mire gondolok-.-

De mindegy, lényegtelen, lehet, hogy igazatok van.

2015. máj. 22. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
De, értem, hogy mire gondolsz. Pont erre válaszoltam. Úgy látszik te nem értesz valamit :)
2015. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A Kinsey skála csak a szexualitást osztja be különböző fokokba.

Én meg csak azt vetettem fel, érdemes-e bi hajlamról beszélni, mert szerintem nem.

Mert ha egy férfi férfit akar, azt mondja, hogy van meleg hajlamom, nem azt, hogy bi hajlamom van, de ettől függetlenül lehet biszex..

2015. máj. 22. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha egyébként nőkre is vágyik, előtte nőkkel volt, akkor miért ne mondhatná azt, hogy bi hajlama van? A homoszexuális személy a saját neméhez vonzódik, a nem kizárólag férfiakhoz vonzódó férfinek nincs meleg hajlama...
2015. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, alapvetően egy biszexuális egyszerre csak az egyik nemre vágyik. Ha épp pasira akkor meleg ha nőre akkor hetero?! Ha egy pasi csak nőkkel volt, de elkezdi érdekelni a férfi szakasz is akkor bi hajlama van, mert mindkettő érdekli. Akkor lenne meleg hajlama ha le is mondana a nőkről.
2015. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!