Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok! Hogyan tudtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok! Hogyan tudtátok elfogadni magatokat úgy ahogy vagytok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és pár napja adódott a lehetőség, hogy együtt lehettem egy másik lánnyal.

Korábban is érdekelt a dolog (már csókolóztam ezelőtt is lányokkal) de sosem gondoltam, hogy ilyen messzire is elmennék.

Nagyon élveztem és ez megrémiszt. Most az az érzésem van, hogy szívesen megismételném a dolgot, de nem tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy biszex vagyok és nagyon össze vagyok zavarodva.


Szóval a kérdésem a következő:

Hogyan tudnám elfogadni magamat így, ahogy vagyok? (Nem érdekel, hogy a környezetem mit gondol, csak én akarom valahogy feldolgozni a történteket, és a megváltozott önképem.)


Előre is köszönöm a segítségeteket!!


2015. máj. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltál már fiúval is?
2015. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze.

Egy 1 éves kapcsolaton vagyok túl és azóta a "kiélős" korszakomban vagyok. Férfiakkal már szinte mindent kipróbáltam ezért találkoztam ezzel a lánnyal.

2015. máj. 22. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy biszexuális vagy mert nagy valószínűsséggel az vagy ha tetszett és ismételni akarsz. De hagyd meg a másik éned. Törödj bele hogy mind a két nem vonz.
2015. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt bajom a melegekkel, biszexekkel, semmi ilyennel, és akkor jöttem rá, hogy biszex vagyok, mikor 18 évesen volt egy nedves álmom a volt kolis szobatársammal. :D És ekkor nekem volt pasim (ami 6.5 évig tartó kapcsolat volt), de csak az volt bennem, hogy miért ért véget az álmom és még annyira szerettem volna látni a végét és még fantáziáltam is róla... persze párom szerettem, szóval tenni eszem ágában sem volt semmit... Szóval én ott akkor annyi volt, hogy jó, hát úgy látszik totál nem csak a pasik iránt vonzódom, ezt így megjegyeztem magamnak tök nyugodtan és ennyi volt a dolog. :D

23L

2015. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, tudok valamit csinálni ellene?

Nem vagyok én saját magam ellensége, hogy emiatt egy életen át görcsöljek. Okozott pár álmatlan éjszakát, aztán ennyi.

Gondold azt, hogy te ettől ugyanaz az ember vagy. Mert az is vagy.

2015. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja az első alakalmak azok ilyenek.én utáltam magam utána,aztán amikor alkalom volt rá akkor ujra megtettem...


ne akard magad elfogadni,az jön magátóll még csak 19 vagy.az énkép folyamatosan változik,ahogy ujjabb és ujjabb hatások,tapasztalatok érnek.ezen ne aggodj.Mondhatom,hogy szerencsés vagy mert nem érdekel a környezeted véleménye,ez sok embernél nem így van.

2015. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rágódhatsz rajta de nem érdemes. Fogd fel úgy hogy univerzális vagy mert mindkét nem ki tud elégíteni :) Ha még aktuális a gondod :D


Természetesen az első élmények után rajtam is a föbbenet lett úrrá, utána évekig nem is foglalkoztam ezzel. Mostanság ismét feljött a téma és rájöttem hogy ez nem is para, inkább előny hogy mindkét nem csábító ha úgy van, így most keresem is az arra alkalmas partnerem :)

2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!