Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex, leszbikus lányok! Mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, leszbikus lányok! Mik a pasi, illetve lány ideálotok?

Figyelt kérdés
Kort írjak légyszi!:)

2015. máj. 31. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Pasi: Magas (185+), vékonyabb testalkatú, szakállas vagy borostás, szemüveges, olyan hosszúságú haj, amibe bele lehet túrni, de még nem lóg a füle alá, széles mosolyú, stílusos.

Csaj: Magas, relatív vékony, lapos has, de melle van, hatalmas szemek, hosszú vörösesbarna haj, egyedien, feltűnően öltözködik.


Belsőben mindkettőnél játszik, hogy vagány, bevállalós, humoros, intelligens, szabadszellemű, nem túl romantikus, nyitott, nem veti meg a bulizást, kajálást, lazulást, élvezeteket. Mindemellett spontán és vad, fiatalos.

2015. jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 21L
2015. jún. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Lány : fiús ,rövid hajú fiús öltözködésű


18/L

2015. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasi: min. 180 cm, átlagos testalkat, sportos de nem kigyúrt, rövid sötétbarna haj, feszes fenék, ápolt kezek, átható tekintet, udvarias, humoros, megbízható. Ő a párom. :)

Lány: max. 170 cm, vékony testalkatú, félhosszú vagy hosszú haj, szép körmök, nem túl nagy, de formás cicik, nőiesen, csinosan öltözködik, puha bőr, mosolygós, minden gesztusából árad a nőiesség.

Hab a tortán, ha szemüveges. Attól kész vagyok. :P

21/L

2015. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon érdekesek. :)
2015. jún. 1. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Sose értettem, hogy ha valaki leszbikus, biszex akkor miért a fiús lányok vonzák...
2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os! nincs ez úgy, ahogy te gondolod. többféle pár és leszbikus van. pl. én lányos vagyok, de a barátnőm fiús. neki a lányos lányok tetszenek.
2015. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!