Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az milyen lenne, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen lenne, ha egy biszex lány haveromat befizetném egy körre egy másik lánynál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor lenne vége a barátságunknak.... :D
2015. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fizetnéd? Prostit akarsz vinni neki? Hát én a helyében nem örülnék, az biztos!
2015. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne vevő rá.

A pasik egy része elvből nem menne soha pillangóhoz, de a bi lányok között szerintem sokkal magasabb azok aránya, akit ugyan vonzanak a csajok, de szolgáltatásként nem akarják.

Mondjuk poénosan megkérdezheted tőle. De ha komolyan rákérdezel, elég valószínű, hogy besértődik.

2015. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én megnézném és be is szállnék hozzájuk. 3:)
2015. jún. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Biszex vagyok, és biztos hogy kitekerném a nyakadat. :3 Számomra sértő lenne, ha egy haver, de ha még egy közelebbi barát is lenne, ne szóljon már bele a szexuális életembe.

Utolsó: csak szeretnéd. :D

2015. jún. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joe.38 ***** válasza:
Ó akarja? Ha nem akkor minek?
2015. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
én személy szerint örülnék neki, de sokan megsértődnének. Puhatolózz. Lökd fel poénként, és ha jól reagál, mondhatod, hogy nem muszáj csak poén legyen, komolyan gondoltad
2015. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!