Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex / meleg fiúk ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex / meleg fiúk ti is szomorúak vagytok ha megláttok egy romantikus képet/ idézetet egy fiúról és egy lányról?

Figyelt kérdés
Vagyis nem éppen szomorúságot, hanem olyan érdekes szívből jövő fájdalmat, bánatot érzek, amikor meglátok egy fiú+lány képet Facebookon. Mert tudom, hogy én talán egy fiúval leszek egy olyan képen :,( Lehet hogy csak azért van, mert még nem fogadtam el magam teljesen ilyennek? Amúgy biszex fiú vagyok. Sértő válaszokat mellőzzétek, pls.

2015. jún. 15. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia igaz hogy én hetero lány vagyok de nem kell szomorúnak lenned vagy bármennyivel is kevesebbnek érezned magad :)lehet hogy lánnyal leszel lehet hogy fiúval a lényeg hogy boldogok legyetek együtt és szeressétek egymást és az élet túl rövid ahhoz hogy a rosszindulatú emberekkel foglalkozz akik nem tudják elfogadni ha valaki kicsit más..érezd jól magad úgy ahogy vagy és fogadd el hiszen nincs benne semmi rossz :) *nagyölelés* ^^ puszi 17/L
2015. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :* :)))) kedves vagy :)
2015. jún. 15. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem mire gondolsz. Kicsit igazságtalannak érzed az egészet, stb. Nem? Ha gondolod írj. Lehet mi jól kijönnénk :)
2015. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem,mert más boldogsága engem nem érint.

igazából a szomorúságának sem kellene érintenie,de olyat én is érzek,éreztem,és érezhetek majd,ezért inkább az váltki belőllem némi szomorúságot.

2015. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!