Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek annak mi az oka,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak mi az oka, ha egy egészséges, magát biszexuálisnak mondott 22 éves srác nem szexel már lassan 2 éve, se fiúval se csajjal? Van barátnője is jelenleg, akit állítólag szeret, de vele se fekszik le. 23/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vagy a baratnoje akkor miert izgat a dolog? Hagy dontse el o mit akar csinalni
2015. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátnője a legjobb barátnőm és számomra furcsa ez a dolog. Egy 22 éves fiú szerintem a legaktívabb korban van szexuálisan. Az én véleményem az, hogy meleg és hülyíti a barátnőmet, azért érdekel.
2015. jún. 23. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan 30 felett sem csinálják..
2015. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a baratnod mar nem birja hagyja ott de ha ot nem zavarja akkor nincs problema
2015. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy 3 hónapos friss kapcsolat, nem egy többéves házasság. A barátnőm szereti és türelmes, az önbecsülése viszont egyre kevesebb emiatt, úgy érzi, hogy nem elég vonzó.
2015. jún. 23. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy srác egy hónapig nem fekszik le az asszonnyal akkor ott problémák vannak! KÉSZ!
2015. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez nyilvánvaló. De milyen problémák lehetnek? A csaj csinos, mindenki más megőrül érte. Tehát nyilvánvaló, hogy nem vele van a gond. Ha meg valami miatt nem kell a srácnak, miért nem hagyja el?
2015. jún. 23. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mia foglalkozása a srácnak?

mert lehet hogy szuszpenzor tesztelő,és épp egy selejtes szériát probál.

vagy kiherélték véletlenül egy állatorvosi klinikán.

vagy napi23órát dolgozik akkor én sem akarnék sexelni.


de felesleges itt agyalni,erről a csajnak és pasinak kéne beszélnie.

2015. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csinálják, csak nem mondják el
2015. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!