Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm eléggé homofób. De én el szeretném mondani neki, hogy biszexuális vagyok. 3 éve vagyunk barátnők, és (ezen kívül) nincs olyan, amit ne beszelnénk meg. Elmondjam neki, vagy inkább ne feszegessem a témát?

(Lány)



2015. jún. 27. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Te most tényleg hulye vagy? Ha még egy csajszi lesz az ágyban, akkor a pasid semmit nem fog kérdezni csak vigyorogni fog mint a toklámpa :)
2015. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

2 dolog történhet:

-Jól fogadja, és ugyanott tartotok, ahol most.


-Rosszul fogadja, és akár el is veszítheted, mint barátnőd, de legalábbis nem lesz ugyanolyan a kapcsolatotok, mint eddig.


Egyik esetben sem nyersz semmit..

Ha pedig azért akarod elmondani neki, mert tetszik neked, hát eléggé esélyes, hogy ő nem viszonozná, azok alapján, hogy "eléggé homofób".


Szerintem tartsd meg magadnak ezt az infót.

2015. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
magyarul
2015. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta úgy semmit. Csak jó lenne elmondani, vagy nem is tudom. Sokszor tesz megjegyzést ilyamen dolgokra, hogy "jajj, de undorító" stb., ami nekem úgymond fájó pont. Ha tudná, lehet nem mondani ilyet, de félek, hogy elvesztem, mert egyébként remek barát. Tanácstalan vagyok..
2015. jún. 28. 00:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi barát ettől nem hátrálna meg. Mondd el neki. :) Ha emiatt nem akar a barátnőd lenni, akkor nem igazi barát.
2015. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy kártyát és beszélgessetek telefonon. Én meg majd lekúrlak, ahogy kell :)
2015. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Először:

#5-nek igaza van. Megette a fene azt a barátságot ahol ez gátat szab.


Másodszor:

Az hogy ő pfujjolt, stb. lehetett szinjáték!

Kifelé szinjáték volt, belül izgatta.

A pakliban az is benne van, hogy ő is bi. Csak fél ugyan ugy mint te, hogy mit szolnál hozzá.

2015. jún. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy barátságban áporodott a légkör, akkor ott kell hagyni a fenébe.
2015. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SunCityMyHome válasza:
100%
az 5ös és 7es válasz helyénvaló.Én is azt tanácsolnám,amit ők.
2015. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd is az.

Azért szídja öket.

Mondd el.

2015. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!