Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki szeretné kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeretné kipróbálni a passzív szerepet akkor ugye idősebb és tapasztaltabb férfivel érdemesebb?

Figyelt kérdés
Egy huszonéveshet ilyen 28 felettre gondoltam akár még 40 is beleférne. Ti erről mit gondoltok?

2015. júl. 6. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves koromban dugtam meg egy 24 éves srácot, aki szerette volna férfival kipróbálni.
2015. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az időseket preferálom. A legidősebb aktív partnerem 49 volt és ő csinálta a legjobban. 21/F
2015. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy 36-os megfelel... ;))
2015. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joe.38 ***** válasza:
26%
Hetero vagyok. Lanyoknal is ez az ajánlatos.
2015. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal, akiben eléggé megbízol, hogy rábízd magad, valamint aki azért nem baj, ha vonz is.

Lehet, hogy egy 40-essel pocsék élmény lesz, de egy 20 évessel meg elképesztően jó. Vagy fordítva.

2015. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen a kor számít de a tapasztalat az lényeges.Mindenesetre olyat keress aki figyel rád, és nemcsak egyszerűen meg akar ....ni!

Én aktív negyvenes vagyok, és ha van fiatalabb (huszonöt alatti) passzív partnerem, van hogy hallom más csak durrbele, és nem figyel oda. Persze ez most egy kicsit sarkítás volt.

2015. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem számít. Pl nekem külsőre a 25 évnél idősebbek nem igazán tetszenek.


Úgyhogy 23 éves koromban egy 19 éves srác dugott meg először életemben.

2015. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, mert az igenis normális a szexualitások területén, hogy a fiatalabb fiú idősebb nőtől vagy férfitól tanulja a szexet, de még inkább a sze-ret-ke-zést! Igem, azért írtam kötőjelekkel, hogy értsd, szeretkezni nem azonos a szexeléssel. Sokan csak a kielégülés miatt akarnak szexelni, "dxgni", "baxni", stb, pedig a szexualitás nagyon finom és érzéki dolog is tud lenni! Még az önkielégítésnek is meg kéne tanulni a minőségi módjait, nem egyszerűen csak gyorsan kiverni! Szexuális kultúrát jó esetben csak idősebb, méginkább a jóval isősebbektől tanulhatsz. Tudom, szokatlannak, idegennek tűnik a gondolat, - de gondolj bele, régen az apuka elvitte fiát a kupiba, hogy a quevanéni tanítsa meg a gyermekét szeretkezni. Az ókorban a görögöknél, rómaiaknál de máshol is, a fiatal fiúkat pár évre oda adták a "mesterekhez", hogy szakmát tanuljanak, s közben megtanulták tőlük az igazi, érzéki szeretkezés mikéntjét is. Ezzel együtt nem lettek homók, csak biszexek. Amikor felszabadultak, párt kerestek és csodás házasságban éltek, gyerekeket neveltek, s bár mindenki tudta, de senki nem beszélt róla, hogy igen, a minta apuka bisex volt! S időnként a fürdőben azonos neművel is kéjeskedett! Akkor ez természetes volt. Ma nem az - illetve a tiltások és az egyház tanításai miatt közútálatnak örvend. Pedig felmérések szerint a lakosság 12-16%-a homó, 21%-a bi, és 40-50%-a lappangó!!! Csak nem meri megélni. A bi állapot eléggé ideálisnak látszik, de persze titokban és nem a család kárára! Azt is nézték, hogy a bi férfiaknak milyen a prioritása. Átlagban a nőt 60-70%-ban kívánja s a férfit 30-40%-ban és fontos számukra a 2-3 gyermek!!! de törekszik állandó, stabil barátra- kis extrákkal! :) Na igen, így volna ideális! Tehát, ne félj megéni vágyaidat, a szorongás lelki-, majd testi problémákat hoz. Szerencsés vagy, ha odaadó, értelmes, szexuális téren szeretkező típusú pasit találsz. A korkülönbség nem számít, ha a barátod ilyen típus. Az is igaz, nem minden idősebb bi pasi ilyen. Fiatalabb koromban szerencsés voltam egy nálam 31 évvel idősebb barátom miatt. (Én 18-19, ő 49-50 lehetett!) Sportos, mosolygós, jóképű, ereje teljében kévő fickó, akivel évekig szerettük egymást, - miközben barátnőim voltak. A nőügyeimet is vele beszéltem meg. :) Ma 53 éves vagyok, stabil élettársnőm van, gyerekeim, és titokban rövidebb- hosszabb ideig tartó fiús kapcsolataim. A legutóbbi barátom 32 éves és nagyon jól megvoltunk! A discótól (techno) az operettig minden érdekelt bennünket, együtt utaztunk, és jól éltünk, jóképű, izmos, férfias, értelmes pasi volt. Most éppen nincs stabil barátom, mert bár ő 7 évig volt a barátom, de a felesége elmarta mellőlem, mikor megtudta! Hetente 1x találkoztunk nálam, s egy estén át szerettük egymást. Gyerekeik vannak, s jól élnek. Szerintem a volt barátom most titokban félrelép s néha telefonon beszélünk...:) Nos, a kor két normális pasi között nem akadály, - sőt! Nem vagyok nagyképű, ha azt mondom, P. is tőlem tanulta meg az igazi élvezeteket, s nem csak a szex területén! Tudom, nem általános az ilyen jó kapcsolat, de TUD MŰKÖDNI, ha igazán akarod! Hidd el, ki lehet alakítani olyan kapcsolatot, ami stabilan, és jól működik --- ha TE IS AKAROD és nem félsz, hogy jaj, akkor mi lesz...?! Mi lenne, ha megtanulnál egy másik nyelvet is? Hm?! ROszabb lenne? NEM! Ha jól csinálod, csak boldogabb leszel. DE HISZEN EZT IS GYAKOROLNI KELL, MINT ANNYI SOKMINDEN MÁST! Tehát arra vigyázz, hogy ne veszítsd el a nők iránti szeretetedet, érzéseidet, - de ha akarod, tanulj meg a más érzéseiddel értelmesen bánni. S ha a szereteted tárgya egy értelmes, jóképű, idősebb, tapasztalt, türelmes, szerető férfi, ne bánkódj, tanulj tőle... ha módod van rá! Szerintem legjobb szex - a bisex! :)
2015. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!