Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azért jöhetnek be a picit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jöhetnek be a picit izmosabb csajok (is), mert vannak meleg hajlamaim?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok köze van a két dolognak egymáshoz. Mindenkinek más az ízlése, és ennyi.
2015. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen értelemben izmos. Vannak ezek a testépítő nők, akiknek mindenük izom és iszonyat csúnyák és groteszkek, és cseppet sem nőiesek, meg van pl Ana Ivanovic vagy Maria Sharapova akik izmosak de mindemellett nőiesek és szépek is. Nem mindegy :)
2015. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen, én az utóbbikra gondoltam. :D A testépítők undorítóak akármilyen nemben nézve.
2015. júl. 6. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En az utobbiba tartozom..:"D 18L
2015. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem biszexualitás jele ez. Ettől függetlenül engem taszítanak az izmos lányok.
2015. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért jönnek be az izmos csajok mert most ez az "ideál". 100 évvel ezelőtt a kicsit telt molett volt az ideál. A 70-es években a bajszos, szörös mellű férfi volt a divat mint pl. Tom Sellect és társai, ma a kopasz + csupasz csigák mennek, ez csak ennyi.


Nekem tökmindegy. Sötétben minden tehén fekete. Mondjuk egy izmos csaj valszín mozgékonyabb, meg többet van fent mint lent, plusz tovább bírja:) De az tény és való, az ember minnnél többet foglalkozik valamelyik sportággal, annál jobban látja, és értékeli az abban a sportban használt izmok fejletségét, fejletlenségét.

2015. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!