Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero ffiként izgat milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero ffiként izgat milyen ha megdugnának. Más is van így?

Figyelt kérdés
Hetero ffi vagyok, a férfiak nem vonzanak. Mégis nagyon izgat milyen lenne ha kifejezetten egy nagy farokkal megdugnának vagy milyen érzés az orál a másik oldalról. Más is van így?

2015. júl. 15. 03:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy hetero, és ez a csúf igazság. :)
2015. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
68%
Látens kisb_zi vagy :D ne haragudj, de aki 100%ban hetero, az még véletlenül sem gondol ilyenre..
2015. júl. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
70%
Az is izgatna, ha egy nő megdugna egy nagyméretű felcsatolhatóval? Vagy ha egy nőies transszexuális tenné? Vagy legyen férfias az illető (bár írtad, hogy ők nem vonzanak)?
2015. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
19%

Ez a kerdes egy nagy ossze-visszasag. Ha hetero lennel, egyaltalan nem foglalkoztatnanak ilyen dolgok. Ha nem vonzananak a ferfiak, akkor sem gondolnal ilyenekre. Raadasul az sem tul hetero, hogy Te pont az utan erdeklodsz, hogy teged dugnanak meg, avagy bekapnal egy kukit ... egy erdeklodo hetero max megdugna, vagy megszop4tna egy buzny@kot (de nem forditva).


Nem vagy hetero es tavolrol sem vagy ffi.

2015. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
75%

Ne hallgass a sok homofóbra.

Ha az érdekel, hogy milyen ha téged izgatnak análisan akkor közöd sincs a biszexhez sem. Szimplán szélesebb az érdeklődési köröd. Ha már konkrétan arra vágysz, hogy egy férfi kényeztessen így, vagy te elégítenél ki egy pasit, akkor van benned bi hajlam. De még ez sem vészes. Barátkozz meg a gondolattal, hogy ilyen dolgok is foglalkoztatnak, de ennyi az egész. Akár próbáld is ki. Majd utána ráérsz értékelni, hogy ez csak kíváncsiság volt, vagy megismételnéd újra. Ha igen akkor van benned valamennyi bi is.

2015. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

#4 valóban nem tűnik férfiasnak. De pl ha szex kozben a csaj átvált dominaba, az se férfias a másik fel szamara, mégse vagy meleg :)


#3 az első verzió a legokosabb, csak az szerintem kellemetlen lenne a csak elott, Mugy se találkoztam ilyen csajjal akinek ez bejön. Meg a felcsatolható egy darab műanyag csak.

2015. júl. 15. 08:33
 7/63 A kérdező kommentje:
Amugy a gondolat onnan van hogy csomó csajjal voltam ami mondta hogy kifejezetten szeret sz.pni amit en sose ertettem miert jo neki. A dugasnal ertem, csak kiváncsi vagyok az érzésre.
2015. júl. 15. 08:40
 8/63 anonim ***** válasza:
92%
Hát én meleg vagyok, de én is azt mondom, nem lehetsz 100%-ban hetro, hiszen arra vágysz, hogy pasi csinálja, nem az anális kényeztetésen van a hangsúly. Persze nincs ezzel semmi baj a világon.;)
2015. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok meggyőzödve, hogy egy 100% hetero ilyeneken fantáziál. :)

Hány éves vagy?:)

2015. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem vagy egyedül. :-)


De még egy kérdés, elég, ha csak magadnak válaszolsz. Ha választhatnál, hogy az alábbiak közül ki dugjon meg, akkor kit választanál?


[link]

[link]

2015. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!