Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek elmenjek a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a sráccal? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnapra megbeszéltem egy 30 éves sráccal egy talit. Szexet akar tőlem, azt hiszem. Jó fej, de félek hogy lelkiismeretem lenne utána, ha hazajövök...


Fiú vagyok



2015. júl. 15. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismereted elvileg most is van. te annak a furdalásától félsz. Miért is lenne? Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor ne feküdj. Senki nem kötelez rá. Csak akkor tedd meg, ha tényleg akarod.
2015. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy menj. Ne hagyd magad mindenre, de ami izgat, igenis próbáld ki.
2015. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs a szó kihagyásra. Köszönöm a kommenteket :)
2015. júl. 15. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
*kihagyásért
2015. júl. 15. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiúnak van lelkiismeretfurdalása az első férfival való szex után. Ha már a leszervezésig eljutottatok, mindenképp próbáld ki ! :) Ha meg nem tetszik, legalább tudod, hogy ehhez nincs kedved a továbbiakban. A lelkifurdalás meg elmúlik.
2015. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg bejön külsőre és belsőre és nem 15 évvel idősebb akkor persze, ne hagyd ki. Nincs mindennap lehetőség egy helyes meleg/biszex fiúra. :)
2015. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Naná, hogy menj el a találkozóra ;)
2015. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a pasik a jók akik kicsit idősebbek. Mert jobban figyelnek a másikra. És még megvan az a fiatalos hozzáállás...
2015. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
na mi volt? találkoztál vele?:)
2015. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!