Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nálatok mitől függ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mitől függ hogy mikor mennyire vagytok hangosak aktus közben?

Figyelt kérdés

Partnerfüggő, hogy ki mit hoz ki belőletek, vagy a kényeztetés módjától (pl. a póztól) függ inkább?

Mi az, amit garantáltan nem bírtok csendben? :)

21/bi/L



2015. júl. 17. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyon durvan dug a pasi, szoval vad, vagy ha nyal..:D
2015. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálam póz- ill. hangulatfüggő. Nem vagyok az a sikoltozós típus, de kéjesen nyögdécselni szoktam. :)

Általában akkor, ha valami különösen jó... (ínyenc vagyok, egy "átlagos" orgazmus már szinte meg se kottyan, de néha egészen különlegesen finom élményekben van részem a barátommal, na olyankor szoktam nyögdécselni. :) )

2015. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
hát szerintem akkor ha nagy a "örömrúd" és mélyre bemegy:3 de ha szopok akkor tövig lemegy álltalában:* néha póztólis függ
2015. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Póz.. Partner és, hogy előtte mennyire vagyok ,, k@ncás,, :D


A mostani párommal elég hangosak vagyunk. Akkor is, ha lassabb, érzékibb az aktus. Nem az a tipik. Szétszedlek b@.... akció. :D :)

23! / L.

2015. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem attól függ, mennyire vonzódok a partneremhez, és mennyire ügyes. A mostani barátommal olyan hangos tudok lenni, amilyen még senkivel sem voltam, pedig én nem vagyok az a csöndes fajta. Semmit nem bírok ki hang nélkül egyébként, de magánál az aktusnál tudok a legjobban nyögdécselni. :)
2015. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Párommal csak jelzés értékű hangokat adunk ki, meg ilyen szavakat. De lányokkal szoktunk ökörködni, legutóbb hárman a tus alatt viháncoltunk mint valami kiskamaszok, csak éppen diplomával. Mindenki sikított ki hova kapja a zuhanyrózsa nélkül a vizet. Meg amúgy is, egy üveg bor után megvadulunk.
2015. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!