Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mi? (Nem hosszú, többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? (Nem hosszú, többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy fesztiválon, ahol a napunk nagy részét egy bizonyos helyen töltöttük a társasággal. Ott volt egy lány, akinek nemhogy a nevét nem tudom, de az összes kommunikációnk is annyi volt, hogy első nap útbaigazítást kértem tőle. A lány egyébként szintén nagyon sokat lógott ott, s azt vettem észre, hogy minduntalan meg-megakad rajta a szemem, pedig egyáltalán nem tartottam szépnek, inkább egyedinek, mondjuk csúnya sem volt. Aztán az utolsó nap épp a sátrunk előtt ültünk, mikor láttam, ahogy kicsit távolabb sétál pár emberrel, ő nem nézett felénk, én viszont azon kaptam egyszer csak magam, hogy nagyon bámulom (annyira, hogy feltűnt a társaságból pár embernek, de elég sok ember volt arra, szóval nem tudták, kit néztem ennyire).


Én heterónak tartom magam, bár smároltam már lánnyal, de akkor nagyon részeg voltam.

Ezt viszont nem tudom hova tenni, hogy ez mégis mi volt, erre kérnék értelmes ötleteket.


22/N



2015. júl. 22. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megefertőzött a kis lezboszi :)
2015. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjam nem ismerlek...
2015. júl. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. :D Idegenekkel néha van ez így. Nekem si volt, hogy pár hónappal utána csak úgy hirtelen homlokon csaptam magam, hogy JAAAAAAAAAAA HÁT EZÉRT! (volt fura, stb)
2015. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
...semmi !-egy egészséges szexuális reflex........ettől még nem lettél más kategória....
2015. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy megfog valakinek a kisugárzása (ami általában számodra szimpatikus személyiséget rejt), ez szerintem valami hatodik érzék, ami ha erős, akkor azért érdemes rá hallgatni. Ha nem is szexuális dolog, de lehet, hogy egy szoros barátság lesz belőle, mert van benne valami, ami neked fontos lehet...
2015. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2015. júl. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!