Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha úgy lenne ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha úgy lenne ti lefeküdnétek egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
Pl van egy meleg barátotok és több év után azt mondja veletek szeretné kipróbálni mert bennetek bízik, akkor ti belemennétek?
2015. júl. 27. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hátha Aidses leszek én is.
2015. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok Barátok közt? :D
2015. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nézem..
2015. júl. 27. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs barátom és tudnám, hogy nem rontaná el a kapcsolatunkat akkor igen. :)
2015. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyrészt nem tudnék lefeküdni valakivel, aki nem vonzódik hozzám szexuálisan, csak egy kísérlet erejéig kipróbálná, hogy mégis milyen a szex egy nővel, másrészt elve nem vágytam soha alkalmi kapcsolatra, csak olyannal tudtam ágyba bújni, akivel vonzódtunk annyira egymáshoz nem csak szexuálisan, hogy párkapcsolatot akartunk mind a ketten, és már szerelmesek voltunk egymásba, amikor először szeretkeztünk.
2015. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb meleg barátom nagyon jól néz ki, úgyhogy valószínűleg igen. Férfias, jó képű és szerintem a barátságunkat sem tolná el negatív irányba, ha lefeküdnénk.
2015. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak olyanokkal fekszek le, akivel együtt járok, aki szerelmes belém és akibe én is szerelmes vagyok.
2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 egybaba ***** válasza:
100%

Még lejjebb XD


A meleg fiúk sokkal cukibbak, mint a heteró pasik :D

2015. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!