Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bevállalnátok egy tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok egy tartós kapcsolatot, családalapítást egy biszexuális nővel/férfival?

Figyelt kérdés
Nem félnétek attól, hogy egy idő után (amikor esetleg már gyerekek is vannak) elhagy a saját neméért?

2015. aug. 4. 18:51
 1/8 SZücsöm ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mivel egy heteroszexuális pontosan ugyan úgy el tud hagyni bárkit mint egy biszexuális. Sőt akár az ellenkező nem egy más példányáért is elhagyhat 1 biszexuális. Ez nem szexualitás kérdése hanem azé hogy milyen az a személy akivel eme terveket szövi az ember.
2015. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben vagyok. Nèha mèg felmerülnek fèlelmek és kèrdèsek, de nègis vele akarok csalàdot.... megbeszèltük ha olyan èlmènyre vàgyik majd, akkor együtt keresünk rà lehetősèget.volt màr ilyesmi... ez van...... 23N 34F
2015. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bi pasiként én úgy vélem az lenne az optimális,mert így többé-kevésbé megértenénk egymás sexuális vágyait is amikor épp a sajátunkra vágyunk.és tudnánk megoldást találni.

Egy heteró nő ezzel helyzettel nem tudna mit kezdeni.vagy ha igen akkor azzal nem segítene.


persze ez csak vélemény.

2015. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
ha a nö bi siman
2015. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Be. Ha elhagy, akkor tökmindegy kiért hagy el.

Nekem is bejön csomó féle nő, de nem várom el a páromtól, hogy egyszerre testesítse meg ezeket a dolgokat-különösen mert ezeknek egy része szöges ellentét.


25/LL

2015. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Én biszex nő vagyok, a párom hetero férfi és bevállalta velem a házasságot, együttélést, most várom az első babánkat. Kezdetektől elfogadta, hogy ilyen vagyok, néhányszor voltam nővel a kapcsolatunk alatt, persze tudott róla, nem volt ellenére. Mióta babát várok, minden gondolatom csak a párom körül forog, ergo szerintem ezeket a dolgokat helyre lehet tenni, ha az ember valamit komolyan gondol.

Másrészt meg két hetero kapcsolatában ugyanúgy elhagyhatja egyik a másikat.

26N

2015. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, talán, ha szeretem, de pocsék érzés lenne, ha férfiért hagyna el, nem érezném nőnek magam.. N
2015. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ennél lejjebb?! Mennyi beteg emberrel van tele a világ..
2017. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!