Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy kiszemeltetek egy pasit, mert jól néz és utána derült róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
A minap a strandon mellettem lepakolt egy srác aki marha jól nézett ki, minden tekintetben. Aztán pár perc múlva követte egy másik fiú, ugyanarra a párducmintás plédre. Mondjuk ebből már sejtettem volna, de mikor átölelte, akkor vált nyilvánvalóvá a dolog. Hát kár érte... azt kell mondjam. :D veletek volt már hasonló?

2015. aug. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
csak fordítva... kb 8 lány írt már rám fb-n. tipikus ismerkedjünk mert bejössz szintű kezdéssel, elég csalódottak voltak amikor kiderült h van pasim... :///
2015. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is fordítva pont, úgy, mint elsőnél:) buszon is odajött egy csaj, eléggé ciki volt, mert nyomult.
2015. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy leszbikus lányra hittem hogy nagyon helyes pasi, aztán bemutatkozott (hát rendesen meglepődtem)
2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemen a titkárnő is így járt, kellemetlen volt közölni a csajjal, hogy én is a kolbit szeretem... de aranyos volt kérdezte hogy miként meg hogyan, azt talált egy kinézetben hozzám hasonló srácot szerintem még mindig együtt vannak
2015. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem kicsit másmilyen sztorim van, nem tetszett meg semmi ,igazából nem is nagyon beszélgettem a sráccal, de egyszer oda jött hozzám és elárulta ,hogy tetszem neki ,és megkérdezte ,hogy mit gondolok róla, én meg udvariasan visszautasítottam. De őt mindig Anikónak hívtak a barátai ,én meg azt hittem ,hogy ez biztosan csak valami becenév és én is így hívtam őt :D Majd egyszer megkérdeztem a bartátait ,hogy miért is hívják Anikónak (tényleg tök természetes volt a számomra már ez a név ,bár az elején furcsáltam de azt hittem ,hogy valami becenév vagy csak biztosan ugratják a barátai) ők pedig kérdően néztek rám. Nagyon nem értettem a szitut. Majd szóltak ,hogy ő valójában lány csak rettentően pasisan néz ki. xDD Még jó ,hogy nem tetszett nekem ,mert tényleg annyira férfias kinézete volt ,hogy ha valami megfogott volna benne érzelmileg ,lehet összejöttem volna vele xDDDDD Egyébként meg biszexuális és ez az ügy még egy évvel ezelőtt volt. Pár hete/hónapja találkoztam vele ,már van melle ,úgyhogy mostmár legalább valamennyire lehet róla tudni ,hogy nem fiú. (Bár ,hogy őszinte legyek ránézésre nem lehet azt se látni rajta ,hogy lány inkább mintha transz nemű lenne, persze nem gúnyolásból mondom de azért elég fura XDD) És ha ez nem lenne elég 15 voltam xDDD (Most 16 vagyok most is fura lenne mondjuk ha egy férfinak kinéző csaj bejelentené nekem ,hogy tetszem neki de akkor valamiért még furibb volt :D )
2015. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már, az egyik évfolyamtársam, viszont nem lett kellemetlen a helyzet, mert nem másztam rá. Pár héttel később derült ki.

Az ő külsejében vagy öltözékében nincs semmi erre utaló.

2015. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egy baráti körbe jártunk, nagyon jófej és nyitott volt, megtetszett. Később mondta, hogy van barátja. Akkor egy kicsit bántam, mert tényleg nagyon aranyos srác, de ma már a legjobb barátok vagyunk, én ápolgatom a lelkét szakítás után. Rájöttem, sokkal inkább tekintem a testvéremnek, mint egy fiúnak, aki bejön.
2015. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!