Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! A strandon mit néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacogabo kérdése:

Fiúk! A strandon mit néztek meg egy srácon ha fürdögatyában van? Has? Fej? VVagy gatya?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elöször has, aztán fürdőgatya :) mivel tudom, hogy ismerkedni nem fogunk, a fej annyira nem érdekel. és ha jó a teste, a fej sem lehet annyira rossz
2015. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőjét.
2015. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bár ritkán járok strandra, de nekem mindig a farkamnál nézik, meg a seggem :DD boxer fürdőgatyám van 20/f meleg
2015. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A felsőtestét.
2015. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gatya..
2015. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
fej, gatya. fontos a csomag :P
2015. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nehéz megmondani, mert az egész jelenséget látom magam előtt, így nem tudom részletenként elemezni, hogy mi tetszik rajta és mi nem, csak hogy összességében tetszik-e vagy sem.

Úgyhogy inkább olyan sorrendben írom le, hogy mi az ami "többet nyom a latba":

1. "Fej" :D

(Bocsi, picit furán hangzik, csak azért nem kötök bele, mert gondolom a haját is beleveszed, de egyébként számomra főleg az arc, azon belül is a szemek és a mosoly hangsúlyos.)

2. Mozgás és a kisugárzás

3. Az alakja és a teste úgy egészben, ami most a lista végére került, mégsem egy utolsó szempont, csak számomra kevésbé lényeges. Ha nem túl szélsőséges, akkor egy kevésbé kigyúrt srác is meg tud fogni az első két ponttal.

2015. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arc, hiába van jó teste ha nem fog meg az arca valakinek akkor nem különösebben érdekel, am se különösebben szeretem a sajt reszelő hasat inkább legyen olyan pont jó :D
2015. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször a tekintetét nézem meg, aztán az összképet majd ha bejön akkor nézem át tüzetesebben. Nem tagadom elég válogatós vagyok pasi téren, sok elvárásnak kell megfelelnie egy hapsinak, hogy beadjam a derekam
2015. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!