Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Parkapcsolatban elek, szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban elek, szeretem es kivanom a parom. El sem tudnam kepzelni az eletem egy no mellet. Mégis annyira nyalnék egy hamvas puncit. Miért kivanom szexualisan a nőket is?

Figyelt kérdés
Nem mindegyiket, csak a vekony, torekeny, szuz lanyokat. Annyira vonzanak. De parkapcsolatba nem tudnék veluk elni. Csak szex. De a paromat is kivanom tehat nem tartom magam biszexnek. Mitol lehet ez?
2015. aug. 17. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert tudod mi a jó
2015. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"... De a paromat is kivanom tehat nem tartom magam biszexnek...."

Te nem nő vagy akinek pasi a párja és közben a szűz pųncit is kivánja?

2015. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De. Nő vagyok. Pasi a párom akit kivanok. De kivánom a szűz puncit is.
2015. aug. 17. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont azert nem tartom magam biszexnek mert nem tudnék együttélni egy nővel
2015. aug. 17. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs baj. Én is sokszor gondolkodom azon hogy de jó lenne egy nővel pedig nekem is normális párkapcsolatom van egy férfival akit szeretek és tudom hogy egy nőbe képtelen lennék szerelmes lenni. Ez inkább amolyan szexuális kíváncsiság :)
2015. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Oké hogy igy tisztába raktuk.

Azért nem értettem akkor, mert attol hogy nem tudnál járni lánnyal, lelki kapcsolatot kizárod, attol még biszexuális vagy! Elég hozzá, hogy csak (bi)szexuálisan kivánod!

Fogadd ezt el! Ettől még nem leszel kevesebb vagy rossz!

2015. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm kerekperec bejelentette, hogy vendéget vár, egy lányt, akivel most ő játzani fog...

Előttem kinyalták egymást, én meg csak lestem. Kimaradtam, de nézhettem. Szal, beszéld meg a pároddal, hogy te erre vágysz. Nem fogja megcsalásnak venni ha belemegy, hisz tud róla, és nézheti. :)

2015. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszani*
2015. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem kettős mérce :D


Ha egy nő kinyalna egy másikat, az csak kíváncsiság, de semmi gond nincs vele, ugyanúgy hetero, mint akinek nincsenek ilyen vágyai.


Ha egy férfi leszopna egy másikat, az egyből homokos, meg "egy rossz búza" stb.


Szerintem mind a kettő ugyanaz a kategória, ha téged a p*na is vonz, nem vagy hetero...

2016. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!