Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik! Számotokra kivel élvezetesebb a szex? Egy nővel, vagy egy meleg férfival?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még nem próbáltam fiúval, de majd ki fogom, mégis én azt mondanám, hogy lánnyal biztosan jobb.
2015. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell tudósnak lenned ahhoz hogy rájöjj arra hogy lánnyal sokkal élvezetesebb. A vagina sokkal jobban stimulálja a péniszt mint az anál.
2015. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Egy fiú azért jó mert fiú.Egy nő pedig azért mert nő.

Mást várok eltőllük.

nem lehet megmondani mi jobb szopni,vagy nyalni, ha mind2őt szereti az ember,de nem lehet egy személynek csinálni.


a dugás már egy kicsit,más mert úgye egy nővel több variáció van...de a srácok nem nyafognak annyit az anál miatt.

2015. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó sorban nagy igazság van szerintem. :)


De ezekhez még hozzá lehetne tenni azt is, hogy például máshogy állsz egy nőhöz, mint egy férfihez. Egy férfivel sokkal férfiasabb az aktus. Egy passzív pasinak például jóval határozottabban (nem durván!) teszem be hátulra, míg egy nőnek sokkal inkább óvatoskodva. Pedig pasival ugye punci híján alapból anállal kezdjük.

2015. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővel !
2015. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővel.a meleg fiuk nekem túlműnőiesek. Ha pasival vagyok akkor az legyen pasi,ha nővel akkor az legyen nő.de valahogy a melegek nem voltak jók.
2015. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Pedig pasival ugye punci híján alapból anállal kezdjük.



előjáték is van.

2016. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

melegek nem voltak jók.


nem volt szerencséd.vannak férfiasabb és vannak nőiesebb meleg férfiak,ugyanúgy mint a heteroszexuális férfiaknál.

2016. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Olyan ez, mint ha megkérdeznél, hogy a karamella vagy a sztracsatella fagyit szeretem-e jobban. Mindkettő finom és mindkettőt szeretem.
2016. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!