Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexualitás változhat pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás változhat pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Páromnál tapasztaltunk ilyen... Furcsaságokat. Pár hónapja ugyanis még teljesen konkrétan undorodott a biszexualitás gondolatától is, most viszont eljutottunk oda hogy kifejezetten felizgatja egy pasi-pasi-csaj hármas szex gondolata, ahogy az is szóba került hogy "milyen leszopni valakit"...

Persze nekem ezzel nincs gondom... :D

A lényeg annyi, hogy ez mitől lehet? Egyik hónapról a másikra "kinyílni" érdeklődésileg?


2015. aug. 28. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érdeklődése nyílt ki hanem az őszintesége. Szerintem.
2015. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az meg hagyjan... Magaval szemben :) en is erre gondoltam. Annyira melyen homofob volt eddig igazabol nem is tudom mi donthette meg ezt benne, talan pont ez hogy vegre megbekelt magaval vagy... Nem tudom na :D

Koszi a valaszt :3

2015. aug. 28. 02:00
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Eddig is homo volt vagy bi csak nem mondta el neked! Aki homofób az általában rejti aa nemi hovatartozását azert utálja a homikat nagyhangon. Nyugi a párod eddig is az volt:-) de nekem is tetszik az ilyen. És volt is benne részem fantasztikusan jó volt
2015. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rita0713 válasza:
97%

Szia kedves kérdező. De

A férjemmel ugyan ez volt. 4 év kapcsolat és 2 év házasság után jelentette be, hogy biszex. Először nem tudtam hova tenni a dologot, de idővel rá jöttem, hogy ez bejön nekem.

Aztán azt is meg tudtam, hogy szeretné hármasban csinálni plusz egy férfival.

Ennek már 3 éve. Azóta sokszor csináltuk így, ki próbáltunk mindent :) Javaslom tegyetek ti is így, ha komolyan gondoljátok.

Életre szóló élmény tud lenni, ha okosan

csináljátok.

Ha bármi kérdésed van szívesen segítek neked, írj nyugodtan.

Remélem segítettem.

32/N

2015. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindenkinek, felpontoztam mindenkit :) valoban furcsa volt elsore de.. Vegulis mindenki valtozik. Nem tudom mi miatt ertekelte at a dolgait de en orulok neki. Szeretnem ha "joban lenne magaval". :)

Utolso, neked pedig koszi a lehetoseget, lehet hogy meg keresni foglak privatban. :) vagy akar mindenkepp irok most hogy ne felejtselek el. ^^

2015. aug. 28. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek se változik a szexualitása, ez velünk születik, csak van, aki elnyomja magában, vagy van, akinek több időbe telik ráébrednie, később érik, stb..

Amúgy nem értem, attól, hogy valaki biszex, miért válik egyértelművé a hármas szex...

2015. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!