Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg aktív, passzív fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktív, passzív fiúk, van-e olyan közületek akinek van története olyan találkozásról ami után már nem szenvedett vagy bőgőtt egyfolytában :/ azok is irjanak akik máig szarul érzik magukat mert, nem talált rájuk passzív illetve aktív ember?

Figyelt kérdés
Nemérdekelnek a roszakaró heterok akik nem tudnak belegondolni, hogy a másság miattuk válik elviselhetettlenné. A lényeg, hogy szarul vagyok mostanában és jólenne néhány történet hogy megríkassam magam, mert nem megy :'( csak gyötrődöm, de az jobban megy ha bőgök, de ehhez kell néhány ember aki leír néhány történetet az első találkozásárol ami után már nem szenvedett vagy ossza meg velem aki szintén szarul van, hogy miatta is eggyütérzően bőghessek. Sokat segítene.

2015. szept. 1. 17:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben megértem a problémád. Két dolog van; az egyik, hogy nyugodtan vágj bele ismerkedésbe melegekkel. Én például bő három hónapja reggeltem fel egy oldalra, ahol a második héten egy helybéli srác magához hívott. Egy arra következő alkalommal hármasoztunk nála és azóta egy héten egyszer az ott megismert partneremmel/barátommal programokat csinálunk és iszonyat jókat is szeretkeztünk már. Nem tudjuk megoldani a gyakoribb talizást, mert én nem igénylem, másrészt a munkahelyi beosztásunk nem engedi meg. Ő négy műszakban tolja, nekem pedig négy havi munkaidőkeret bontásban hétvégén is estig. Úgyhogy ez nonszensz!

A másik pedig, hogy más boldogságát ne irigyeld! Mert akkor mehetsz a paphoz meggyónni a templomba. Tudom milyen a frusztráció és tényleg nehéz, de bátran vállald fel mit érzel emberek iránt és az mindegy milyen nemű. A többivel ne foglalkozz! :)

2015. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válasz :) az igazat megvalva még magam sem tudom mit akarok, de lányokba eddig nem sikerült sajna beleszeretni :/ más fütyiét még nem is láttam centikről, nem hogy hármasoztam volna :'D az biztos nem tétlenkedtél kedves #11-es :D a #10-es meg csak annyit hogy igyekszem, de olvasok olyat, hogy sok érzékezlen kuró gépként működne :/ nem zavar az ilyesmi :D de akk azt alaposan megkéne beszélni
2015. szept. 1. 22:37
 13/21 A kérdező kommentje:
Ajaj -.-" lehet problémát fog jelenteni néhány info hiánya, nos akkor annyit elmondok, hogy 19 lassan 20 éves fiú vagy srác féle leszek :) na így eltudtok helyezni valahova a korosztályban :)
2015. szept. 2. 02:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Amit még nagyon fontosnak tartok :s az a hova tartozásom, nos ezt még magam sem tudom, hogy bi vagy meleg vagy akármi, mivel.. inkább hadjuk -.-' :s szóval ja és mivel eddig nem gerjedtem nőkre ez még nem jelenti azt, hogy valahogy mégse menne, de ja most ugy pontosan nem tudom hova tenni magam :s lássuk a fiúkkal nem volt semmi baj azt hiszem innen gondoltam, hogy meleg bár kis koromban voltam lánnyal már :s általánosban ugyhogy passz. Ja igen és az utolsó dolog, 11-es válaszoló :D én értem, hogy a szomszédba hívott egy illető, de nagyából elég messze lennél mindentől lehet máig nem próbáltál volna ki semmit :s veszprém megyei vagyok és a sulim miatt minimum veszprém az ahova eptudok, jutni azt azonban kétlem, hogy valaki benzint és pénztköltene 'kb az én korosztályomra értem' arra hogy eljussak hozza pl :s és én nem akarom senki pénzét költeni
2015. szept. 2. 02:55
 15/21 A kérdező kommentje:
Ajj :s :$ olyan rosz ezekről irni, mint aki átulná magát esküszöm, de nem akartam, hogy totális félreértés legyen, a heterok amugy sem szeretik ezeket olvasni :s és kicsit igazuk van abban, hogy nem kell az orruk előtt olyat megbeszélni amin mások is felháborodnak nem csak a heterok!
2015. szept. 2. 03:19
 16/21 A kérdező kommentje:
*árulná magát
2015. szept. 2. 03:20
 17/21 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező,


neked nagyon érzékeny személyiséged van, ahogy látom, és az, hogy ezt kezelni tudd, nagyon nehéz. Vigyázz, hogy ezt senki ne használja ki. De még mielőtt bármihez is hozzákezdenél, tisztázd magadban, ki vagy, és mit szeretnél. Nagyon sok minden lelki síkon dől el.


Ne haragudj, csak magamból indulok ki :) Én évekig szerelmes voltam egy olyan emberbe, aki már a beosztása és a korbeli különbségek miatt sem lehettt volna az enyém - mégis bárhogy próbáltam elengedni, mindig akkor közeledett felém. Nagyon nehéz volt, őszintén szerettem. A közeg, ami akkor körülvett, meghallgatott és látszólag el is fogadott, mégis mindig vicc tárgyát képeztem, az igazi hallgatóság akkor toppant az élembe, amikor változtattam! (Ez volt az egyetem) Nehezen ismerkedek, de meg kell próbálni olyanokkal beszélni, akiket te is hasonlónak gondolsz magadhoz. Azóta sincs senkim, de boldog vagyok, hogy elfogadhatom magam olyannak, aki vagyok, és bátran merem vállalni őrült önmagam :D


Szóval, tisztázd magadban a kérdéseket, és sok szerencsét!

21 L/L

2015. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szuper :D neked is köszönöm és te lány vagy hihi, tök jó :) am kicsit a végére még én is eltértem attól a témától, hogy kapjak pár jó történetet ami megríkat :D de így a végére nem is bántam meg :) imádlak titeket meg akik még válaszolni fognak, puszit nem adhatok mindenkibek, mert úgy maradna a szám :p :°3 az a legdurvább, hogy nem is egy babképű manót kell elképzelni aki tök lányosan néz ki, huuu menyisszer akartam úgy kinézni, talán még most is, hanem egy srácosnak kinéző emberkét borostával, felsőtestem az egy kicsit szőrös, a mellkasom meg a hasam azzal még nem is lenne bajom ami röhejes az a férfiasan szőrös lábam xd mondjuk a gyantát 100% hogy ki akarom próbálni :) már csak a kíváncsiság miatt is, ugy fogok majd kinézni mint egy csupasz béka :'D poén :')
2015. szept. 2. 15:01
 19/21 A kérdező kommentje:
-.-" bocsi már megint írás hibák, *babaképű xD babképű, néha én is tudok aztán produkálni
2015. szept. 2. 16:45
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

20 éves meleg srác vagyok. Nem rendelkezem sok élettapasztalattal, így nem tudok sztorizgatni, pedig szívesen mesélnék valamilyen történetet, amivel jobb kedvre deríthetnélek. :)


Amúgy nekem is voltak olyan időszakaim, amikor gyötrődtem és nagyon szarul éreztem magam.

Fontos, hogy tudd, magától nem fog elmúlni ez a dolog. Először is hinned kell abban, hogy igen, te is lehetsz boldog. :) És ha már hiszel, akkor nem torpanhatsz meg, hanem muszáj tenned is érte, hogy megvalósuljon a boldogságod. Nem érsz el azzal semmit, ha halogatod a dolgokat. Merd átlépni a határaidat! Haladj előre!

Őszintén remélem, hogy részed lesz egy olyan nagyszerű találkozásban, ami elhozza neked az örömöt és a boldogságot. Tegyél érte, hogy ilyen találkozás megtörténhessen, merj ismerkedni! Persze, elfordulhat, hogy csalódás is ér, de mindenkit érnek időnként csalódások, így ez nem lehet ürügy senkinek sem, hogy feladja. Bízz magadban! :)

2015. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!