Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuális/meleg kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális/meleg kapcsolatok mindig így működnek?

Figyelt kérdés
19 éves biszexuális Budapesti srác vagyok, szexuálisan az utóbbi időben egy kicsit túlfűtött. Társkereső oldalon megismerkedtem egy 20 éves sráccal, aki szimpatikus volt és jól is nézett ki. Olyan jól elbeszélgettünk, hogy megbeszéltünk egy találkozót. Kitaláltuk, hogy közösen menjünk el bulizni. Eléggé zavarban voltam, mert még korábban nem volt dolgom fiúval, de vártam is azt az estét. kicsinosítottam magam, a legjobb, legmenőbb ruhámat vettem fel és úgy indultam el a találkozóra. Nagy reményekkel vágtam neki az estének, de egy kicsit csalódnom kellett. Ő is eljött, jól is nézett ki, de már mikor találkoztunk, már be volt egy kicsit rúgva. Betudtam annak, hogy ő is izgatott volt a helyzettől. Elindultunk a buli helyszínére, ahol én is legurítottam néhány italt, hogy oldódjon a hangulat. Egész este azt éreztem, hogy azt várja, hogy mikor lesz már valami testi kapcsolat. Nyilvános helyen ennek nem engedhettem teret, ezért kisétáltunk a duna part egy eldugottabb helyére és megtörtént az első csók. Nagyon élveztem, egy kicsit bele remegett a lábam. Aztán azt veszem észre, hogy a keze már a nadrágomban matat. Eredetileg nem akartam ilyesmibe belemenni, de egy kicsit ittas is voltam, meg hát olyan jó érzés volt, hogy nem tudtam ellenállni. A következő pillanatban meg már előttem térdel és orálisan kényeztet. Életem legnagyobb orgazmusa volt... de amint elélveztem ő nem hagyott semmi viszonzást, azt mondta, hogy neki sürgősen el kell mennie. Szinte futva el is ment és azóta nem reagál semmilyen megkeresésre. Nem értem, hogy mi történt, de szeretném, hogy legyen folytatása. Vagy mivel neki is ez volt az első szexuális kapcsolata fiúval, ezért megijedt, hogy mégis mit csinált?

2015. szept. 20. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megijedt volna, inkább neki csak "ennyi" volt. Szerintem érdemes mindig nyíltan tisztázni, hogy ki mit vár a dologtól..
2015. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És a kérdésre válaszolva: egyáltalán nem, nem mindig így működnek.
2015. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért valamennyire tisztázva volt, hogy mit várunk a dolgoktól. Ő tudta, hogy én akár egy kapcsolatban is benne lennék, még ha bujkálni is kellene.
2015. szept. 20. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ilyenek mindig, egyszerűen ő csak egy alkalmi kalandot akart.
2015. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sajna rengeteg ilyen van,nem mondom átlagosnak,de rengeteg.én nekem is volt ilyen...cumi aztán sosem láttam többé.
2015. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ket lehetoseg volt:

1. Csak ennyit akart

2. Nem fogadta el meg magat es ahogy megkapott megilyedt es elszaladt. Bar ez utobbi inkabb akkor szokott lenni ha o elvez el es kitisztul a feje.

2023. febr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!