Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mennyire durva fantázia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire durva fantázia?

Figyelt kérdés

Egy ideje valamiért arról fantáziálok, hogy meztelenül kell térdeljek egy vagy több srác előtt, hátrabilincselt kézzel. Ők ruhában. És így pofozgatnak, vagy kényszerítenek kellemetlen dolgokra... Szerintetek próbáljam ki? Hol lehet ilyesmire normális srácot keresni, akik azért betartják a megbeszélt határokat?


F/29



2015. okt. 9. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is izgat :D csatlakozom hozzád :) én is térdelnék sok fiú előtt. Ha gondolod írj rám és keresgélünk együtt ;)
2015. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Szerintem nem durva, sőt... :D
2015. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy srác mesélte, hogy neki volt egy olyan élménye, h valami kiránduláson voltak, és üvegezéssel döntötték el, hogy ki vetkőzik meztelenre, és szolgálja ki a többieket kártyázás közben. Aztán a végén felfektették az asztalra, és elfenekelték. Pirult rendesen a szégyentől, de élvezte, utólag legalábbis így mesélte :)
2015. okt. 9. 15:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy még konkrétabb fantázia a témakörben: felmegyek, az ajtó nyitva, belépek, te maszkban vársz. Tehát az egész együttlét alatt én nem láthatom az arcodat. Nagyon izgat ez a személytelenség. Ahogy megérkezem, meztelenre vetkőzöm (rajtam természetesen nincsen maszk), és onnantól mondjuk 2 órán keresztül a te élvezetedért vagyok. Ebbe a helyzetbe beleférnének BDSM játékok (csipeszekkel való kínozgatás, pofozgatás, viasz, fenekelés, korbácsolás) illetve hosszú, elnyújtott, nyálas orál, akár hátrakötözött kézzel. A maszk 2 dolog miatt izgalmas nekem. Egyrészt egy férfiból engem a teste érdekel leginkább, meg a szituáció - az arc valahogy túl személyessé tenné nekem ezt a viszonyt. Másrészt bízom abban, hogy a másik minden gátlását levetkőzi, ha az anonimitás mögé bújhat. Ja, és ezen kívül az is nagyon izgató, hogy fogalmam sincs arról, ki tör be - adott esetben az utcán sem ismerném meg, de ő engem igen...
2015. okt. 9. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon izgalmasan hangzik, nő vagyok de nagyon szivesen végig néznék egy ilyen kis mókát :)

ha tudsz angolul javaslom a fetlife.com-ot ott lehetséges hogy lenne rá jelentkező is.

2015. okt. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a helyzet engem is felizgat. Nem vagy vele egyedül, ahogy az első válaszoló is írja. Ha másnak a fejében is megfordul, csak nem annyira durva. Tovább is mennék: heteró vagyok, de ebben a helyzetben szívesen kipróbálnám, milyen ha egy férfi megszopat, mert kíváncsi vagyok, mit érez ilyenkor a lány. Sőt, ahogy az utolsó válaszoló írja, hölgy is akad, aki nézője lenne egy ilyen játéknak. Sokkal izgalmasabb, ha hölgyközönség nézi, és kiröhög a bénázásomon. Még jobb, ha néhány fenyítőeszköz is készenlétben áll, hogy odaadóbb szolgálatra késztessenek, ha magamtól nem úgy tennék.
2015. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
hát.... én elolvastam a kérdésedet és kemény lett a farkam :D
2015. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nagyon nagyon régen izgat az ilyesmi. Azonban a 98% élőben már nem bátor. Vagy el se jut az élőig. Pedig nagyon szívesen vennék egy ilyen szolga fiút! Én is huszonéves vok :)
2015. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Hú, nekem mindegyik nagyon tetszik!

Mindkét oldalon el tudnám képzelni magam, talán a maszkosban vagy nézőként méginkább :)

2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Olvastam a kommenteket,akiket vonz ez a téma írjon rám és összehozok mindenkinek kedvére való alanyt,nézőként is.
2015. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!