Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztalt srácok, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt srácok, ha valaki gondolkodna a passzív szerepen ajánlanátok, hogy próbálja ki?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 19:03
 1/9 maci82 válasza:
100%
Én csak ajánlani tudom, először féltem tőle,de amikor megtörtént az valami mennyekbe repítő élmény volt, az a lényeg, hogy nagyon lassan csináljátok az első behatolást és használjatok síkosítót! Megtapasztalod, hogy létezik férfi G-pont! :)
2015. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

NYILVÁN ?

Azonban az előző helyesen írta, valamint síkosító, valamint KONDOM alap. Pár pasi nem szereti a kondomot, én sem, de nem monogám kapcsolatban alap. Van esetleg néha olyan, hogy egy pasas beteszi kondom nélkül, főleg bulisabb hangulatban.

A passzivnak itt nagyobb a kockázata betegségelkapásilag, bár a jo síkosítás ezt is csökkenti!

2015. okt. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen.Ha vágyszrá akkor ez szerintem alap,ami izgat kiprobálom.
2015. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is passzív vagyok, de még nem voltam fiúval. Eddig csak rossz válaszokat olvastam ezzel kapcsolatban, és megijedtem. De az első válaszolót olvasva most ismét felbátorodtam, így még jobban várom az elsőt. :D 20/f
2015. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen megdugnék és/vagy szopatnék valakit :P

25F

Írjon ha van ilyen!

2015. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez ugyan egy másik kérdésre válasz, de én is:-p

bp 35 vékony uni

2015. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ajánlaná?
2015. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem rosz dolog ;) én magsm uni vagyok, aktív és passzív oldal egyaránt bejön. csak kevés a bevállalós partner.

de ha valaki ilyen írhat ám privátban ;)

2015. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kipróbáltam bejött állt végig a péniszem de tényleg finoman kell csinálni sikosítóval 19/f
2015. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!