Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex csajok, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex csajok, mit szólnátok egy fiú "inashoz"?

Figyelt kérdés

A feminizmus jegyében egy olyan fiú lakótárs, akit annyira izgat a gondolat, hogy két biszex lánnyal lakhat együtt, hogy bármit megtenne értük, a kényelmükért.:D


Házimunka alap, főz, mos, vasal, takarít, megmasszíroz tetőtől-talpig, ágyban is kiszolgál, ha kell!


ÉS Nem kér fizetést!:D



2015. okt. 15. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hihetetlen én voltam ilyen szituációban több hónapon keresztül. Igaz én egyedülálló voltam,de hidd el nem annyira kellemes dolog :)

22/f

2015. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó az:D
2015. okt. 15. 23:54
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmasnak tartanám. (Ez amúgy nem feminizmus, amiről beszélsz, de nem baj.)

Ha én együtt lennék egy lánnyal, nem kellene egy nyakamba lihegő kissrác, aki arra rángatja a fütyköst, hogy mi ketten mit csinálunk. És főleg nem csalnám meg vele. Bármennyire is kiábrándító, ez a helyzet.

2015. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! Szerintem is szánalmas. Ez olyan mint mikor nőt akarnak szolgálni, de mikor a szolgaságban olyan van ami nem tetszik (mert nem arról szól, hogy szopják őket, vagy nyalniuk kell vagy dugniuk) akkor mégse akarnak szolgák lenne. Ingyen potya szexet akarnak csak...
2015. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne bisex barátnőm akivel együtt laknék akkor jöhetnél:$

jó lenne hármasban :D

2015. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én pasiként mondom ,hogy ez gáz.én a látványra gerjedek a tudat,hogy 2csaj nyalja egymást a szomszéd szobában nem izgat jobban mint ha úgyanezt gondolom.

És akkor miért is kéne szolgálnom őket? nyilván nem fogják előttem nyalni egymást,és még véletlenül sem veszenebe 3nak.pláne ha azt vesszük,hogy csajok férfiakra vágynak...(ha épp nem nőre)nem kiskutyára(arra ott a valódi kiskutya).

2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Biszex csajokról van szó,szóval Ha szeretnék bevenni,beveszik 3.-nak, ha nem,a takarítással kéne beérni:D


Potyaszexről, kukkolásról szó sem volt.... csak sima lakótársi kapcsolatról, ahol a fiú takarít, meg megcsinál dolgokat, amire a csajok megkérik.


És ez terjedhet a "főznél egy vacsorát?"-tól a "masszírozd meg a hátunkat"-ig...de lehet csak annyi is, hogy mindig a srác pucolja a WC-t. :D

2015. okt. 16. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Csak ha megeszed a kaksimat is! :$
2015. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindent azért nem:D
2015. okt. 16. 22:57
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha nagyobb albiban laknék és lenne szabad kiadó szobám, nekem jól jönne egy olyan albérlő, aki megcsinálja helyettem a házimunkát, ha tényleg ez minden vágya...


De a lakbérbe ugyanúgy be kéne szállnia, különben nekem nem éri meg :D


Ja és röpülne az első alkalommal, ha nyomulni próbálna. :D

2015. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!