Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Többi lent.18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Többi lent.18/L

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Ez jelenleg most egy fontos kérdés az életemben, nem tudom, hogy most mi van. :/ A történetem kicsit hosszú, de megpróbálok rövid és lényegre törő lenni. Eddig azt gondoltam, hogy hetero vagyok, mert mindig csak az ellenkező neműek jöttek be, hozzájuk vonzódtam. Azonban van egy barátnőm, akihez elkezdtem vonzódni, de elég erősen. Nem akarom azt mondani, hogy kíváncsiság, mert sajnos (?) be kell vallanom végre magamnak is, hogy vonzódom hozzá, nem is kicsit. Viszont más lányokat meg sem nézek így. Van még tovább is a történet, ha esetleg valaki kíváncsi rá nyugodtan írhat privátot :) Ti mit gondoltok? Biszex lennék vagy csak ő az, aki megmozgatja a fantáziám ilyen téren?

2015. okt. 29. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vélemények szerint minden ember biszex :-P ... csak társadalmi konvenciók miatt elnyomjuk ...
2015. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem leírhatod az egész történetet priviben!:)
2015. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vonzódsz hozzá? Kizárólag testileg, vagy érzelmileg is? Ha csak testi, akkor szerintem puszta kíváncsiság lehet. Ha érzelmileg is, akkor lehet, hogy biszex vagy. Mondjuk mint ahogy az előző hozzászóló is mondta, szerintem kicsit mindenki biszexuális lehet. Nem hiszem, hogy a szerelmet olyan jelentősen befolyásolná a másik neme.

Ha szeretnél írhatsz. Szívesen meghallgatnám az egész történetet. :)


18/L

2015. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leirhatod,én is kicsit hasonlóképp vagyok :) 18L
2015. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huuha, amint látom sokakat érdekel a történet és meglepően sokan vannak hasonló helyzetben, ami őszintén szólva meglep, nem gondoltam volna. :)

Egyetértek, szerintem is mindenkiben van némi "biszexség" csak elfolytjuk a társadalmi konvenciók miatt. :/

Most nincs olyan sok időm, hogy részletesen leírjam, de amint lesz ígérem mindenkinek leírom, aki visszajelzett, hogy kíváncsi rá :)

2015. okt. 29. 13:55
 6/10 anonim válasza:
7%

Miért vagytok ilyenek? Attól hogy bennetek van biszexség még nem mindenkiben van. Fogadjátok el, hogy nem mindenki selejt.

22/L

2015. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Utolso,nem a melegek/biszexek selejtek,hanem a beszukult,szuk latokoru nepseg.
2015. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez a társadalmi elvárásról amit írtok!

Mert ha titokban mindenki biszex egy kicsit, (elfogadom) akkor ki a francnak van elvárása kivel szemben?

Ha belegondolok, akár férfi akár nő vagyok, azért egy melegfelvonuláson nem akarnék hülyét csinálni magamból!

Mert a melegek szeretik az azonos neműeket,a felvonuláson pedig hülye bezernyákok vannak!

A rómaiak és szerettek "mindenkit"!

Szerintem ezért erősödött ennyire a katolikus vallás, hogy az "intelmekkel" megfékezzék a sok nemibetegséget!

Bocs hogy kicsit eltértem, de valahogy kijött!

:-)

F/60

2015. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom és tapasztalataim szerint minden emberben ott rejlik az hogy képes azonos neművel is párosodni ezt csakis a társadalmi norma nyomja el. Minden emberből ki lehet hozni azt az állapotot hogy szívesen közösüljön azonos neművel de azt nagyon nehéz elérni a fiú hetero beállítottságú embernél hogy a valóságban megtörténjen köztük a közösülés a lányoknál úgy tudom ezt könnyebb elérni. Majdnem minden ember találkozik olyan azonos neművel akivel szívesen közösülne csak ezt még magának sem vallja be általában. Én ezt magamról tudom de én egy cikk elolvasása után ilyen téren megbékéltem.
2015. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
14/L leszbi)Nemm mondanam h biszex vagy. De valahogy megkenee bizonyosodnod rola, en beszelnek errol a baratnoddel akihez vonzodsz. Lehetseges h csak nagyon keves csajhoz vonzodsz (mint ami . A baratnnod ala is tamaszt) de osszsessegeben aa pasikat vonzobbnakk talalod. Valaki nem hetero meleg v biszeex. Vannak atmenetek fokozaatk. Ezek utan a fokozatok utan szerinttem olvass utana neten, hatha rajossz mi van veled :)
2015. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!