Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a sperma nyállal keveredve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a sperma nyállal keveredve ér a csiklóhoz vagy a hüvelyhez, lehetek terhes? 21 (L)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kényeztettünk egy pasit orálisan, ő bele élvezett az én számba, aztán a barátnőmmel spermás szájjal csókolóztunk és ráfolyatta a csiklómra és így nyalt ki. Lehetek ettől terhes, ha sperma nyalás közben a hüvelyemhez és csiklómhoz ért?

2015. nov. 4. 23:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú még a tesztet se tudod,használni azt most látom. Aktus után hiába is várnál pontos eredményt még akkor is ha terhes lennél (habár kizárt)..Aktus után 2 héttel,ajánlatos a használata a pontos eredményhez,az is reggeli (első) vizeletből. de csak így tovább.. (Y)
2015. nov. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, ki mondta, hogy rögtön aktus után néztem a tesztet, sőt azt se írtam, hogy mikor történt ez az eset és már is írod a butaságot. Olvasd el szépen máskor a kérdést és csak arra válaszolj, amit kiírtam, nem kell túlbuzgóan sokat írni, csak annyit, amennyit a kérdés megkíván, pláne ha a te logikai algoritmusod szerint válaszolsz.
2015. nov. 5. 04:47
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizart a terhesseg, ne parázz.
2015. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes legyél. Sok sperma elpusztul már a hüvelyben is. Itt viszont jóval nagyobb utat tett meg. :-) Egyébként az is fontos tényező, hogy mennyire voltál az aktus alkalmával a menstruáció előtt vagy után. Vannak ugyanis olyan időszakok, amikor nem lehet teherbe esni. Én többször élveztem akkor a csajomba, amikor nem lehetett teherbe esni. Egyszer sem esett teherbe megjegyzem. Szóval ez is fontos információ lenne a részedről, akár privátban is. Persze mindenre van minimális esély.
2015. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Szívesen megismernélek
2015. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem hogy terhes lehetsz, de ezt velem is megcsinálhatnátok a barátnőddel :-)
2015. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező,ekkora agyast,mint te,ritkán látok az oldalon...de azért köszi,a hozzád hasonló ribiken mindig jót nevetek :D
2015. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha neked ez a kategória túl sok, akkor ne ilyen kiírásokat figyelj és pláne ne válaszolj rá.
2015. nov. 5. 20:55
 19/22 Költőnő? ***** válasza:
75%

14. Nincs olyan, h nem eshet teherbe. Olyan van, h kisebb a valószínűsége, de matematikailag és statisztikák alapján még menstruáció alatt is 30% esély van rá.

Olvass utána, mielőtt hülyeségeket írsz.

2015. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Költőnő!Rosszul esik, hogy azt írod, hülyeségeket írok. A végén nem véletlenül írtam, hogy mindenre van esély. Igaz nem vagyok olyan profi, hogy pontos százalékban határozzam meg az esélyeket.
2015. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!