Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti izgalmasnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti izgalmasnak, vonzónak tartjátok a szintén biszex srácokat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát, igazából ez annyira nem érdekel. Az egyetlen dolog velük kapcsolatban ami más mint egy hetero pasiban, h sokkal nyitottabbak, elfogadóbbak ilyen téren. Bár nyilván egy ponton túl már nem akartok nyílt kapcsolatot v eleve nem akartatok, és akkor tökmindegy h bi az illető, meg kell elégednie a hetero kapcsolattal :)
2015. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen,én határozottan.
2015. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sok bi lány ismerősömnél a srác biszexualitása kizáró ok lenne.
2015. nov. 7. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Felháborító, és kikérem magamnak hogy félrekefélgető majmokkal egy kalap alá vegyenek.


20/f bi

2015. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
20%
Nagyon kiábrándító, amikor egy pasi biszex. 21 éves Biszex lány
2015. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
LMBT összetartás
2015. nov. 11. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En bi lany vagyok es egyaltalan nem zavarna ha bi sraccal jarnek, sot, meg vonzo is lenne es csak orulnek neki, mert sokkal jobban elfogad engem is. (volt mar hetero baratom aki amikor elmondtam neki h bi vagyok, es "nem voltam hajlando valtoztatni ezen" egyszeruen szakitott...)
2016. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga nem változik "anonimka" 1-szer buti, 2-szor "heteró" vén öreg, mit is kéne tennie? Azonnal a szociáliis intézmény pszichiáterének szólnia, mert komplett identitás zavara és téveszméz, ami gyors orvosi segítséggel talán enyhíthető!!!
2020. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!