Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagyok, de egyre jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de egyre jobban kezdenek érdekelni a nők. Hol találhatnék partnert hogy végre eldönthessem tényleg akarom-e?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor az egyik barátnőm öltözik előttem egyre jobban felizgulok, megkívánom, akarom. Régen ilyen nem volt, undorítónak tartottam szinte a női testet, de most meg a férfiakból kezdek kiábrándulni. Fél éve nem voltam pasival és nem is akarok, csak nőkre vágyom, de nem merem megtenni az első lépést. De ha mégis, hol tudnék ismerkedni?
2015. nov. 6. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet és megmondom hogy csináld 22/l
2015. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Menj le egy bárba es b@sszal meg egy kúrv@t
2015. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!