Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A lányok vagy a fiúk szopnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok vagy a fiúk szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Bár nem vagyok biszex, de ha már ekkora divat a lányoknál a buzulás a heterozás mellett, akkor már mi férfiak is kövessük ezt a trendet.

2015. nov. 25. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Köcsög vagy.
2015. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

A tapasztaltabbak! ;)


Ha pedig sima maszti - itt is fontos, hogy a tapasztaltabb, de itt már számít a magunkkal való közvetlen tapasztalat -, akkor a férfiak vernek jobban f_szt, míg a lányok jobban kitudnak elégíteni (csiklóizgatással) egy másik lányt.


Ennyire eccerű.


Ha valaki még magához sem nyúlt, nem tanulta meg magát "használni", akkor ígyis - úgyis béna lesz a saját nemével szemben.

2015. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Minimum hatodszorra teszed fel a kérdést. Nem unod még?
2015. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most tettem fel elösszőr.
2015. nov. 25. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk jobban csinálják
2015. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sráccok
2015. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasik
2015. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a pasik, hiszen sokkal jobban tudják - érzik! hogyan jobb. Hol, mennyire, stb. Tudom, 60-40% vagyok a csajok javára.S az egyik oka pont ez... nem tudnak a csajok jól furulyázni. Tisztelet a kivételnek. Vagy túl latymatagok, vagy túl kemények, érzés nélkül, csak gyerünk, mielőbb menjen el... Igen, ott kezdődik a sze-ret-ke-zés művészete, hogy légy tisztában magaddal! Tudd magad szeretni! Csak akkor tudsz majd másokat is. Egyik nemet sem hagynám abba, pont így az ideális. Férfias férfi vagyok, imádnak a csajok, 60%, de a srácokkal is nagyon élvezetes játékokat játszunk, 40% és a kettő össze sem hasonlítható!
2015. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bár egy lány, akit nagyon sokat szopattak az életben (nem szexuálisan), az jobban "kitanulhatta" ezt. Hahaha... Haha...
2015. nov. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!