Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon érdekelne, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekelne, szerintetek mi a legundibb dolog erotikus érintkezésnél?

Figyelt kérdés
Beválalós fiú vagyok és ötleteket akarok
2015. nov. 27. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Például egy bevállalós fiú.

23F

2015. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Ha nem is "erotikus érintkezés" de hasonló téma.

Nálam a leg-leg-leget,egy ezeréves Jerry Springer epizód tudta felállítani. Egy srác a hányadékra izgult. Emiatt szombat esténkét elindult a szórakozóhelyek felé ès ha ott talált,azt felszedte,majd hermetikusan záródó zacsiban elrakta. Volt,hogy csak emiatt segített egy lánynak. A pláne,hogy ezekből komplett gyűjteménye volt és magányos estéken elővette,hogy szagolgassa élvezés közben.

2015. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönet 2-esnek amiért eszembe juttatta a "2 girls 1 cup" nevű videót. Szerintem az például kifejezetten undorító lenne élőben, bár én így videón inkább szórakoztatónak találtam, hogy létezik ilyen egyáltalán. Aztán lehet csak sokkhatás alatt voltam.

De például a gore dolgok egyértelműen viszik a prímet nálam, ha undorkeltésről van szó. Ha kevésbé brutál dolgokra gondolt a kérdező akkor sajnos nem tudok segíteni, mert a fentebb említettek után a kevésbé undorító dolgok már csak kisebb hatást érnek el nálam. :D

2015. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, megy ez így láncban... A 3. által írt gore eszembe juttatott egy művészfilmet vagy mit, amiben sok kis aranyos halálos történet volt. Szerencsére nem láttam, csak olvastam, hogy mik voltak benne, leszámítva egy rövid kis animgifet, amiben a lány élvezéskor levágta a fickó fejét egy láncfűrésszel, mindezt közönség előtt. Ennél undorítóbbat még el tudok képzelni (bár nem akarok), de azért már ez is valami. Csak persze nem lehet többször megcsinálni.

De mire van a virtualitás?

Még inkább off leszek, a kérdezőnek aztán nem fogok segíteni kicsit sem vele, de vannak, akik arra izgulnak a furryk közül, hogy a virtuálisan náluk nagyobb furryk felfalják őket, de ezt szexuális aktus keretében vagy mi. Nem érdekel a téma, csak annyi hülyeségbe belefutottam életemben... Na, itt a virtualitás segít abban, hogy egyrészt lehetetlen, másrészt halálos aktusokat éljenek meg többször.


Amúgy nálam a test nemi váladékoknál és vérnél jóval kevésbé gusztusosabb termékeinek a szexuális kontextusba helyezése a legundorítóbb.

2015. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer láttam egy dokumentum filmet egy meleg kannibálról.. interneten találta meg a vállalkozó szellemű partnert akinek levágta a..és.. hagyjuk szóval egy németországi eset volt.
2015. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
miután lesz-opott vágd le daráld le a húsát és töltsd bele a saját beleibe. hurka nyamnyam
2015. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Megcsókolni a partnert miután a szájába élveztem.
2015. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!