Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmi bánatra (hetero)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Kangörcs kérdése:

Szerelmi bánatra (hetero) nagyon bizarr gyógyír az, ha kipróbálom azonos neművel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy fiatalabb koromban, sok-sok csalódás után, ez nekem is megfordult egyszer a fejemben. Miután már a sokadik lány vágta át a fejemet és tett tönkre lelkivel, idegileg, fizikailag, bennem is felötlött, hogy talán meg kéne próbálkozni a saját nememmel. Hiszen két férfi lehet, hogy jobban megérti a másikat. De mivel semmilyen bi hajlam nincs bennem, ezért ötlet szinten maradt a dolog. Aztán egy lányban végül meg is találtam az igazit. A rövid történetet csak azért írtam le, hogy le lásd: nem feltétlenül bizarr és egyedi dolog ez. :)
2015. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy? Én is hasonló helyzetben vok. Viszont mikor kivertem az egészet borzamas ötletnek találtam. Előtte viszont tetszett.
2015. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem.

Volt egy óriási nagy csalódásban részem, és utána, mintegy a feszültséget levezetendő, kipróbáltam egy fiúval. Többször nem történt meg, és igazából rossz sem volt. És ami a lényeg, hogy utána kicsit jobban éreztem magam. Magam sem tudom, miért.

2015. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!