Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, férfinak tudnátok még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, férfinak tudnátok még tekinteni az aktuális pasitokat, ha elmesélné, hogy a múltban egyszer sráccal is kipróbálta?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2015. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
én nem
2015. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Naná! Az férjem ismerkedésünk elején elmondta ő biszex. Még izgatott is a dolog. Tulajdonképp magam is kacérkodtam a biszexualitással. Később többesben ki is próbáltam, tetszett.

Férjem igazán férfias jelenség! Még akkor is, ha épp másik sráccal van.

Kicsit sem mutat langyi jellemzőket, az ágyban fantasztikus kettesben (is), az ágyon kívül szintén határozott, férfis.

Nagyon jó ember, kiváló partner, imádni való, humoros, ..nem egy Dávid szobor, de jóképű. Miért gondolnék másképp rá csak azért mert nem heteró, hanem biszex?

2015. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aktív vagy passzív biszex a pasid?
2015. dec. 21. 22:24
 5/13 LePeDő ***** válasza:
86%
Nekem sem lenne vele semmi gondom. Egyszer élünk, egyszer mindent ki lehet próbálni. Meg aztán ha már a pasim, akkor nem valószínű hogy meleg lenne, a kíváncsiság meg nem bűn, ha még a megismerkedésünk előtt csinálta.
2015. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha a fiúval aktívként volt együtt akkor nem zavarna. Könnyített magán - na és?

Viszont elhánynám magam ha rájönnék hogy a seggét tartotta egy fiúnak.

2015. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikák azt mutatják, a nők kevésbé toleránsak, mint a férfiak. Ez egyfajta válasz a kérdésre. Minél több nő felelne erre, annál nagyobb esélye lenne a nemleges válasznak.


Engem nem zavarna! Örülnék, hogy őszinte velem és nem titkolózik. Ha pedig értékelem az őszinteségét, tolerálom, amit tett, akkor kellően erősítem benne a bizalmat irányomban.

Ha be tudja tartani, hogy nem csal meg sem nővel, sem férfivel, miért zavarna a múltja?

Az, hogy miként szeretkezett mással nem ront a kettőnk kapcsolatán. Aktívan, passzívan, ahogy előttem írták... Most őszintén, ha totálisan heteró pasi lenne, akkor is faggatnátok, miként szexelt az előttetek lévő nőkkel, milyen extrákat próbált ki?

33 N

2015. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2015. dec. 21. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nos igen eggyet ertek az elottem valaszoloval. a multja az o emleke nem kotelezhetem ra hogy minden apro reszletet elmondjon de persze orulnek ha elmondana ezzel erezteti velem hogy bizik bennem es oszinte hozzam. semmin sem valtoztatna. en is kiprobalnam egy lannyal mert kivancsi vagyok o miert ne tehetne meg???
2015. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a meleg férfiak is férfiak....szóval miért ne tekinteném férfinak a páromat, csak azért, mert kipróbálta sráccal?
2015. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!