Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk! Anális közüsülés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Anális közüsülés után betesztek tampont a feneketekbe hogy ne folyon ki az ondó vagy hagyjátok hagy folyon a boxerbe? Kort is írjatok és hogy milyen gyakran dugtok óvszer nélkül!

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szex után általában le szoktunk fürdeni. De ha nincs fürdésre lehetőség, akkor a zsepkendő a tisztításra bőven elég.
2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem aki ilyeneket csinál, vagy párkapcsolatban van, vagy nagyon felelőtlen.

Rengeteg betegség van, amit el lehet kapni, nem érdemes szerintem senkinek kockáztatnia a "kalandokat" gumi nélkül.

A kérdésre válaszolva is, ahogy a lányok-nők is. A wcben kinyomódik , előbb magától abból a lukból úgy sem jön ki.

A nők esetében ugye van a másik rés, abból ki jönne magától, de hát ugye a bugyit össze krémesezni nem kéne. Így betétet hordanak, és abba.

2015. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Elfelejtettem írni hogy párkapcsolatban élek.
2015. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Gumi nélkül soha. Párkapcsolatban élek,de óvszert akkor is használunk.
2015. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem folyik ki , csak ha akarod. 67F

A fertozesektol ne felj,ha van higienia, ami ebben az esetben szigoru, ha gumi nelkul....

es vegul : ahanyszor ossze jon...

2015. dec. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joe.38 ***** válasza:
29%
Hetero vagyok. Párkapcsolatban élek. Szeretem popsiba csinálni. Nem kell baba miatt aggódni. Csak gumi nélkül csinálom 20 éve. Be is baszna ha legnemesebb testrészemet vegyvédelmi öltözékbe kellene beburkolnom. Pont a lényeget veszi el. Ha meg elveszi akkor kösz neki se állnák. Akkor nem szexelek vagy nem szexelnék. Ez nem vìz hogy nem lehet élni nélküle. Szex nélkül el van az ember esetleg kiveri ha nincs más. Gumival ? Ugyan már! Büdös , szagos , szorìt. Egy kor után amikor már nem áll föl mint a rugó amikor már nehezebben no akkor erőltesd fel a gumit! Mire sikerülne az egésztől elmegy a kedved. 18 évesen tudom a női bicikli látványa is izgalomba hozott. De 50 felé sok gond sok hajtás miatt ha nem jó a szex nem csinálom. Ilyen egyszerű. Ha még mű dolgokat is magamra kéne húzni akkor meg főleg nem. Semmi bajom azzal aki úgy érzi neki kell és szükséges. Persze ha kell csinálja abban. Én csak azt mondtam a lényeget veszi el a kellemességet. És ha nekem kellemetlen akkor ugye
2015. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még volt párom kb minden nap megd*gott és kapcsolatban nem használok gumit. Tehát szinte naponta élvezett belém gumi nélkül évekig, szóval van tapasztalatom a témában, általában szex után mosdóban kinyomom, mert amúgy is tisztálkodok, tiszta síkosító vagyok amúgy is, de persze volt, hogy bealudtam vagy olyan helyen csináltuk ahol nem tudtam tisztálkodni(pl kocsi), ott is persze megtörlöm, de bent marad a cucc és ilyenkor azért szivárog kicsit, szoktam látni a tangámon, főleg ha sötét színű bugyi van rajtam. De volt hogy nagyon sietnem kellett szex után(még egy gyors menetre elkapott indulás előtt) és nem tudtam tisztálkodni nagyon és egyedül álltam a megállóba elengedtem egy pukit, tiszta ondó lettem éreztem ahogy végigfolyik a combomon. meg éreztem az ondó szagot magamon, alig vártam hogy hazaérjek. Leülni nem is ültem le a buszon, beálltam a sarokba és izgultam, hogy ne látszódjon :D

25/travi

2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tampont????


Amíg jól működik a fenék, addig nem szivárog. Lehet menni városozni.

Tapasztalat

2016. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl általában farmert hordok, nem igazán szoktam alsót fel venni farmerhez, oda figyelek ne legyen ki folyva, elő fordult hogy farmerba ki folyt.
2023. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!