Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A feminin férfiak minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminin férfiak minimum biszexuálisak?

Figyelt kérdés
Jellemezném, mert lehet, hogy valaki számára nem világos mire gondolok. Vékony testalkat, lányosabb vagy kisfiúsabb arc, vastag ajkak. Sokak szerint bennük meg van a biszexuális hajlam.
2016. jan. 4. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bennem is megvan nagyon csúnyán :)
2016. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
A személyleírás nagyjából stimmel, de ki kell ábrándítsalak teljesen hetero vagyok. Ezt így 15 szexuális élet után már bátran ki merem jelenteni. Persze ez én vagyok, ebből tendencia nem vonható le. Szerintem nem a testalkat vagy a feminin vonásokkal köthető össze a dolog.
2016. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt felvetette, minden bizonnyal nem találkozott még nagy medve típusú bi/meleg srácokkal. :D


Ha genetikai alapon nézzük, akkor meg szimplán nincs alapja. Kizárt, hogy annyi génnel -ami felel az említett bélyegek kialakításáért- együtt öröklődj(ön/enek) a saját nem iránti szexuális vonzódásra való hajlam kialakításáért felelős gén(ek).


Szóval rövidre fogva: NEM. Hülyeség. Aki lányosabban öltözik, annál már el lehet gondolkodni, de ott meg átlagban más az ok-okozati összefüggése a dolognak.

2016. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális orientáció nem függ a kinézettől, se nem fordítva, szóval a válasz nem.
2016. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!