Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Debrecenben hol lehet személye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet személyesen bi lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy-két melegek számára fenntartott helyről tudok, de szerintem ott komoly kapcsolatot keresnek az emberek. Valami ötlet hogyan lehet észrevenni és megkülönböztetni az ilyen lányokat vagy azokat akikben csak felmerült kíváncsiság? Vannak ilyen helyek?

2016. jan. 5. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én találtam itt debreceni lányt gyk-n is!
2016. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg személyes ismerkedésre gondoltam. :)
2016. jan. 5. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akárhol! de most komolyan... van külön biszex klub vagy mi? :O létezik ilyeN? vagy akkor komolyan nem értem az ilyen kérdéseket... gondolom sétálsz az utcán azt ismerkedsz és legyen az a szöveg. Szia biszex vagy? :O igen? :O akkor megiszunk valamit? :D
2016. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz kicsit túl sok lány sétál az utcán, nem gondolod? :D
2016. jan. 5. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a bajom mert annyira nehez eszrevenni. Az meg milyen mar hogy rakerdezek :'D Tul sokan laknak itt Debrecenben hogy tudjuk:(

16eves debreceni biszex lany:)

2016. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne hogy debrecenből vannak e emberek itt.De úgy látom kevesen.😥
2016. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még most sem lehet sajnos. Ismerkedni😔
2023. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!