Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha azt élveztem hogy análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt élveztem hogy análisan ujjal izgatom magam, akkor egy valódi farokkal is élvezném ha kipróbálnám?

Figyelt kérdés
F

2016. jan. 6. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
vagy igen, vagy nem
2016. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ujjal fura, de élvezhető érzés, farokkal viszont fájna. De azt is lehet élvezni egy idő után.
2016. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De farokkal miért fájna? Mi a különbség az ujjhoz képest?


Az miért van, hogy max 1,5 perc után elmentem pedig nem mentem mélyre és csak egy kicsit csináltam?

2016. jan. 6. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehetséges, hogy izgat a dolog és így könnyebben elélvezel. Tudod a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

Amúgy meg farokkal azért, mert jobb esetben vastagabb mint az ujjad. De tágítással az is lehet jó elvileg.

Én egyszer lefeküdtem a csávóval és kipróbáltuk, de 30 mp után mondtam, hogy inkább hanyagoljuk, mert szerintem szar érzés volt. Aztán cseréltünk, ő meg élvezte, szóval lehet embere válogatja meg a dolgot.

Ujjazni meg sosem ujjaztam még magam.

2016. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy farok sokkal vastagabb, mint egy újj. Elősször fáj, de ha hozzászoksz, sokkal élvezetesebb a farok.
2016. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 orton ***** válasza:
100%
lényegtelen a nemed szerintem ez ügyben, de az én barátnőim inkább farok pártiak voltak mint hogy ujjal turkáljak bennük. nyilván orális izgatás közben így is lehet izgatni, meg kedvet csinálni hozzá előzetesen...de jobban élvezi mindenki a konkrét dugást ...fejben is és testben is, még ha óvatosabbnak és türelmesnek is kell lenni egy picit
2016. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól tágulok ahogy érzem a partnerem egyre keményedő farkát,főleg,ha a fenekemen...
2016. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tágítod magadat előtte akkor nagyon jó.


Igaz fáj, de utána jó. :D

2016. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 colos193 ***** válasza:
100%

sok síkosító, és anális tágító az elején, nekem a párom élvezte... ő kérte, én meg persze semmi jónak nem vagyok elrontója... marha jó szűk és szorít..

Azt nem tudom, hogy egy szűz fenéknél ez hogy működik...

2016. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!