Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tanácsoltok egy 30+...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok egy 30+ pasinak aki ki szeretné próbálni milyen ha egy másik fiú elégíti ki a szájával? Hol keresgéljen? Ez lenne az első alkalom.

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 11:28
1 2
 11/16 d zsolt1979 válasza:
100%
Én is keresnék én 36éves Nöifehérneműs bisex abonyi pasi vagyok,de ugy tudom a pride közöség .hu erre a legjobb!
2016. jan. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
azt hogy SZÉGYÖLD EL MAGAD
2016. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vajda Gábor válasza:
100%

planetromeo.com


Nem sok esély van rá mert ezek az oldalak is sokszor csak dísznek vannak...úgy értem nem sok találkozás lesz abból amiket itt megbeszélnek...de nemcsak erre az oldalra érvényes...bármelyikre...ha nem tetszik az arcod már vissza se írnak...

De ha esélyt sem adsz magadnak biztos nem lesz semmi...

2016. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban megtenném.
2016. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Mi van eltèvedtem. .? Köcsögök fajtalankôdó beteges keritö ismerkedős helye lett ez az oldal? Nincs elèg baj betegsèg hogy mèg terjesszètek is? Ha beteg vagy legyèl büszke rà ès húzódjon vissza ne reklàmozd nem bàntalak mert ez a te magànügyed de ne terjesszed vagy reklàmozd! !
2016. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
kielégitenék án is valakit Miskolcon.
2016. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!