Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Veletek előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek előfordult már, hogy maszturbálás közben rajtakapott (hazaért, felébredt) a párotok és ő fejezte be a kényeztetést?

Figyelt kérdés

Ha volt ilyen, akkor ffi/női parterrel történt?

Most nem arra gondolok, amikor szándékosan úgy kezdi el magát kényeztetni valaki, hogy észrevegye a partnere és csatlakozzon, hanem amikor tényleg "rajtakapnak".

Velem egyszer történt ilyesmi és az éjszaka erről álmodtam. :)

25B nő



2016. jan. 10. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Engem a szomszéd kapott rajta és ő fejezte be. Felejthetetlen élmény volt. 18 L
2016. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Én megtettem anno barátnőmmel (azóta ex). Nem ért haza időben buliról, én meg olyan ideges voltam, hogy nem tudtam elaludni. Forgolódtam az ágyban. Öt körül hazaesett, rögtön ment is fürdeni (részegen ez a rutinja, beesik, ruha le, irány a kád). Volt ott egy fiú, akivel tudom, hogy volt köztük egy kis szexuális feszültség, amit nem léptek át. (Pedig engedélyt is adtam.)

Gondoltam megvárom, amíg megfürdik, kicsit kijózanodik tőle, aztán én is felkelek, és megbeszéljük. Ahogy hallgattam a víz csorgását, arra eszméltem, hogy megváltozik. Exem nagyon szeretett zuhannyal masztizni. Abban a pillanatban az egész este felgyülemlett feszültség haragból hirtelen másba ment át... Halkan lelopakodtam a fürdőajtóhoz, hagyva neki egy-két percet, hogy belemelegedjen. Azt hitte, hogy alszom, kicsit a szokottnál hangosabban sóhajtozott, nyögdécselt.

Beléptem az ajtón. Megijedt, rögtön kiegyenesedett. Mondtam neki, hogy miattam ne hagyja abba, sőt! Odasétáltam nézni, kezembe farkammal. Néztem egy darabig, aztán felállítottam, megfordítottam, hogy a falnak kelljen támaszkodnia, és hátulról megujjaztam/kinyaltam. Aztán ő könnyített rajtam. :)

2016. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Velem még nem,de egyszer valaki rajtakaphatna :D

21/F

2016. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
nem kapott rajta még sosem.
2016. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%
#1. Ez hogy lehet?
2021. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!