Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha felajánlom a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felajánlom a legjobb barátomnak hogy kielégítem orálisan akkor felbátorodna ahoz hogy csajozzon így hogy látja miből marad ki? BI fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátom csak az a baj hogy nincs egy barátja sem és csak én vagyok neki.


Nagyon imádja stírölni a lányokat, de mikor mondom neki hogy menjen oda akkor nem meri megtenni és még szűz is szegény, de tudom hogy már kívánja nagyon.


Szerintetek ha felajánlom neki hogy lesz*pom akkor felbátorodna ezen? :D


Nagyon jó haverom és kiskorunk óta ismerjük egymást és mindent elmondunk egymásnak, de ő valamiért nagyon visszahúzódó lett és fél a csajoktól,de nem meleg.


Csak abban vagyok bizonytalan hogy ha elutasítja akkor azt hiszi utána hogy meg akarom dugni és így a barátságunk is rámehet, pedig csak segíteni akarok neki. :D


Én 18, ő 18


2016. jan. 11. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha a barátod hetero, akkor meg ne próbáld!
2016. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De akkor mit tegyek?


Hoztam már neki csajt mikor 4 esben borozgattunk (én is csajjal), de megsem mert szólalni..


Foglalmam sincsen hogy akkor mit tegyek. :D

2016. jan. 11. 01:07
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Sosem értettem ezt.. Miért kell erőltetni? Majd csajozik magától ha úgy gondolja. Vittél neki csajt? És mégsem jöttek össze? Na bumm, arra nem gondoltál, hogy esetleg nem jött be neki? :D Majd ismerkedik a saját tempójában, a saját ízlése alapján, ne vidd nekik futószalagon a nőket mert az gáz és ne elégítsd ki orálisan, lol.
2016. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Eszedbe ne jusson felajánlani,hogy lexopod!

Szerintem ott lenne vége a barátságotoknak.

Legközelebb intézd úgy a borozást, hogy véletlenül kettesbe maradjon a csajjal,de felesleges erőltetni.

2016. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan probald meg legfeljebb visszakozik vagy ha kivancsi termeszetu akkor belemegy !

Ha tetszett neki lehet ismetelni...

2016. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de ő neked nem a legjobb barátod...


Én biszex vagyok és vannak nagyon jó barátaim (3-4), akikkel már lassan egy évtizede jóban vagyunk. Sosem gondolnék rájuk szexuális módon, pedig ketten közülük is elég jóképűek.


Ha valakire szexuálisan kezdesz gondolni, az onnantól kezdve nem barátod. Valami más igen, de barát biztos nem.

23/F

2016. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Irigylem őt, hogy ilyen szuper legjobb barátja van. :$
2016. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

El sem hiszitek, de megkérdeztem tőle lényegretörően és először nagyon megijedt..

Azt sem tudta mit mondjon, de aztán noszogatás után belement hogy végig mélytorokkal csináljam.


Azóta elkezdett beszélgetni egy aranyos lánnyal akit még régebben mutattam be neki és egyre többet találkozgat vele. :)


Gondolom megtudta miből maradna ki.


Na akkor mégsem volt ez olyan rossz ötlet. :D *Vallveregetes* :P

2016. jan. 15. 21:18
 9/10 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
100%
Így neked is, meg neki is jól végződött a történet!😀👏
2020. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik hős nem hord köpenyt... Szép munka!

A friend in need is a friend indeed!


/* Ezzel szemben ha ennyire nem tartasz a vesszőktől, párat elhelyezhetnél a szövegedben is. :-P */

2021. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!