Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit csinálnátok? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Hogyan kezelnétek a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves lány akivel 4 hónapig jártunk.Egyiknaprol a másikra lett vége a kapcsinknak.Most tartjuk ugy ah a kapcsolatot neten keresztül.

Én máig szerelmes vagyok belé ezt tudja is el mondtam neki.És kérdeztem nem e tudnánk ujra kezdeni mondtam gondolja át de máig semmi.Beszélgetésünk folyamán folyton jött legyünk barátok meett ugy nem bántana.Ez a barátság én meg látásom szerint egy netes beszélgetés lenne ah észre vettem.Mivel én szerelmes vagyok belé és ez a jelenlegi helyzet nekem fájdalmas.Nem tudom h menne ez így hosszutávon mivel én többet érzek.

Nem tudom mi lenne a jo megoldás.


2016. jan. 12. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerelem... majd elmulik. nem lesztek baratok, ha igen, ideig-oraig tarto illuzio. (nekem ez az illuzio egyszer 10 evig tartott)
2016. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:
100%
Figyelj oda nyelvtan oran es szerintem ezt hanyagold. Ha a no azt mondja h vege van akkor annak vege van. Negy honap az a tipikus kiprobaljuk de nem jott be. Enis mindig ezt csinaltam es velem is csinaltak. Hanyagold es hidd el nem lesztek baratok, azt se eroltesd
2016. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesztek barátok, én a legjobb barátommal volt h jártam és azért egy egész erős barátság volt, na de már nem is köszönünk egymásnak.


Tegyél magadnak egy szívességet és többet ne válaszolj az üzeneteire, lehetőleg el se olvasd.

2016. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon e felé hajlok.

Meg furcsa ez a egész.

Erőlteti ezt a barátság dolgot.

Meg van h szívecskéket kül akkor csokos szmájlit.Sose fogom meg érteni az ő gondolkodását.Ha nem szeret mért nem enged el és mért erőlteti ezt a egészet hol ott tudja mit érzek.

2016. jan. 13. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


Hát a nők furcsa lények, nekem volt, hogy megkért aludjak nála miután szétmentünk, aztán elkezdett mindenféle dologról beszélni hogy hogy kavar valakivel éppen... mondani se kell, hogy hazamentem egy "sürgős" dolog miatt.


Meg egyszer óra után evett valami csokis csigát amiről potyog az anyag rendesen és megkért h poroljam már le a fenekét, ha leette.


Rövidre fogva, tedd azt, amit az előző kommentemben írtam, lehet reménykedni fogsz, hogy majd keres, de nagy valószínűséggel 2 hét múlva el is felejti, hogy valaha léteztél.

2016. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a poén h én le is léptem.

Kb 1-2 hétmulva szoszerint mindenhol probálta felvenni velem a kapcsolatot volt h nem válaszoltam neki de még akkor is.Volt h ismit kérdezte mi van velem v h kérdezen rá.Hiába mondtam h nekem nem megy jött a barátság dologgal meg h amit kapott tőlem anno épp rajta volt minap.Ezzel is elérve azt h ne lépjek le.

Tegnap elküldtem neki a karácsonyi ajándékát h még nem bontotta ki mert el kell rohannia.Annyi fájdalmat okozott és még igy is szeretem én idiota.

Nagyon afelé ajlok h ujra lelépek mert ez csak kin nekem és igazuk van azoknak akik azt mondják ha szeretne már rég itt lenne.

Egy hülye vagyok. ;(

2016. jan. 13. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, járj el haverokkal valahova, próbálj pozitív maradni, szerezz új barátokat.


Úgy nem fognak elmúlni az érzéseid, ha tartod a kapcsolatot, sőt abban is biztos vagyok, hogy már mással fickándozik, csak titokban tartja, mert talomba akar téged tenni, hogy máskor is használhasson, csak hogy ne legyen egyedül.

2016. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd minden eldől hamarosan.
2016. jan. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!