Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/leszbi lányok, előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/leszbi lányok, előfordult már veletek, hogy egy barátnőtöktől felizgultatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan történt? Lett folytatása a történetnek, vagy a ti titkotok maradt, hogy megkívántátok? 21/B/L

2016. jan. 16. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy ismeretlen lányoktól igen, mert valami hihetetlen jól néztek ki.

A saját barátnőimre nagyon nem, pláne nem akarnék vele alkalmiba bonyolódni.

2016. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Legjobb barátnőmtől. Sosem tudhatja meg :D:D:D
2016. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Pár napja sincs, hogy a legjobb barátnőm a albérleti szobájában puszilgatta az arcom, mikor pihentünk az ágyán egy húzós vizsgánk után. És egyre közelebb puszilgatott a számnál. És végül rendesen meg is csókolt. Akkor felizgultam, pedig soha nem tekintettem még rá ÚGY. Nem tudja, hogy bi vagyok. Szóval ez meglepett engem és azóta is fura érzés vele mondjuk beszélgetni, mert igazából nem beszéltünk róla, csak vigyorogtunk egymásra.

Részemről a felizgulás titok maradt így.

De ezt elkerültem volna inkább, mert eddig csak sejtettem, hogy bi lehetek. De ezzel így már tagadni se tudom magamnak.

2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de kölcsönös volt, szóval történtek dolgok. 21/l
2016. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Egy barátnőmnél aludtam, ott feküdtem mellette az ágyban és beszélgetünk. Pont aznap mesélt arról, hogy már kezdett lányokkal is, szóval tudtam, hogy ő biszexuális.

Érdekes, mert aznap fedeztem fel, hogy magam is az vagyok. Sötét volt, szólt a zene, mindketten be voltunk csiccsentve, az érzelmi kötődés meg mindig is meg volt köztünk csak az alkalom és a hely kellet, hogy testiség is legyen belőle. Az ágyi kicsi volt, közel voltunk egymáshoz, és annyira szép volt miközben beszélt. Felizgultam és nem is maradt sokáig titok, pár perc múlva kezdett csak igazán érdekes lenni az este.;)

2016. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!