Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tanuljam meg könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljam meg könnyebben a mélytorkozást?

Figyelt kérdés

Interneten néztem egy csomó helyen, gyakoroltam is... Megy, de még nemannyira jól.


Milyen módszer van amit könnyen meg lehet tanulni?


2016. jan. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedély és még több gyakorlás.
2016. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne tanuld meg, inkább csináld a normális módon hogy max a felét veszed be, de azzal remekül elboldogulsz. Ha ebben isteni leszel, akkor nem kell senkinek majd, hogy lenyomd a torkodon.

Voltam egy csajjal már, aki csak a makkot és még vagy 2 centit vett be, és jobb volt mint bárki más. A nyelvét jól használta, úgy forgatta magában ahogy neki jól esett.

2016. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy fiú vagyok. :D
2016. jan. 20. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy zselés dildom amivel gyakoroltam. Meg lehet tanulni kontrolálni hogy annál a bizonyos pontnál ne kezdj el öklendezni, és ha azon tul van akkor már mindegy mekkora. Ahogy előttem is irták szenvedély és gyakorlás.. f/bi
2016. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoroltatnálak :D

21/F

2016. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam gyakorolhatsz!

Esetleg viszonoznám is...

2016. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérettől is függ. Az enyémet pl mindig könnyen tudta eddig mindenki. Mások is írták, de én is írom. Rajtam gyakorolhatsz. Eleve nagyon izgat :)
2016. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a gyakorlás :)

Szerencsére nekem van egy - úgymond állandó - szekszárdi srác, akinek 18-19 körüli. Ha jól rányomja a fejem akkor én is kapkodom a levegőt, esetleg öklendezem, de mégis szeretem ha irányít, akár erélyesebben is.

A testhelyzet sem mindegy szerintem, ahogy én csinálom, rendszerint térdelve, guggolva, úgy nem olyan könnyű (de mi rendszerint kicsit extrém helyen szoktuk).

Ha hanyatt fekszel, kicsit "lógó" fejjel és szemből jön, akkor szerintem könnyebb.

2016. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!