Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudok magamon kiigazodni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok magamon kiigazodni. Egyszer vágyom fiúra aztán nagyon undorodom tőle, majd lányra vágyom és egy idő múlva újra fiúval szeretnék csókolózni. Miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
El tudod magadat fogadni? Csak mert Anélkül nem fog menni.
2016. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
el tudom elvileg. de aztán nem vágyom rá és lányra vágyom és undorodom is attól hogy mire vágytam addig.
2016. jan. 25. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az undor az el nem fogadástól van.

Győzd le. Jobbat nem tudok mondani.

2016. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy meg is bántottam már olyat akit szerettem elvileg, mert egy jó ideig hitegettem és megmondtam hogy érzek és ő is hasonlóan érzett. aztán ellöktem magamtól... de nem úgy kell érteni hogy csúnyán, csak megmondtam hogy nem vágyom rá és lányt akarok stb.... azóta is barátok vagyunk de úgy érzem sokat veszítettem. aztán egy két nap vagy egy hét és megint undorodni fogok :S
2016. jan. 25. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el:

Kincses Marcell Coming oout

2016. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Enikő, te bolond vagy. Döntsd el hogy mit szeretnél, aztán legyél boldog vagy lánnyal vagy fiúval, de mindhalálig.
2016. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős! 25 vagyok de ugyanez van velem. Kéne már egy srác és akkor talán tisztulna a kép...
2016. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod magad.
2016. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

TE JÓ ISTEN

Velem is pont ugyanez a helyzet :D Pont akartam is kiírni egy ilyen kérdést,de megláttam ezt. Nagyon szar helyzet,totál együtt tudok veled érezni. NAGYON SZAR

Egyszer egy csajjal akarod,aztán már egy srácot oráloznál. Egyszer csajra mész el,egyszer csávóra. Én általában ha csávóra megyek el,aztán undorodom magamtól,undorodom,hogy hogy voltam képes ilyet csinálni. Aztán megbékélek ezzel. De abban a pillanatban undorító,rossz érzés. Csajokra is elmegyek,sőt,volt olyan,hogy nem tudtam csávóra elmenni,és muszáj volt váltanom csajra. Durva.

2016. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!