Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexuális vonzalom van köztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalom van köztünk a mostoha anyukámmal?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Apukám 40 éves, vele élek együtt 18 évesen. Egy ideje találkozgatott egy 25 éves nővel, viszont most hozzánk is költözött. Bomba nő, kívül-belül. Megmozgatta a fantáziám...eddig nincs is baj, viszont ő is érdeklődést mutat felém. Először azt hittem, csak beképzelem, de egyre többször fordul elő, hogy olyam utalásokat tesz szavakkal és tettekkel is. Folyamatosan dicsér, bejön ha öltözök vagy fürdök, gyakran ér hozzám, simogat, intim helyen is. Élvezem a helyzetet bevallom. Jövő héten apukám üzleti útra megy, ma mikor búcsúztunk viccesen megjegyezte nekem,hogy majd együtt alszunk,hogy ne féljünk, meg hogy ami ezen a héten történik, az köztünk marad. Nagyon oda vagyok érte, le szeretnék vele feküdni, viszont undorító is lenne, hogy azzal csinálom, akivel apukám is...segítsetek kérlek

2016. jan. 31. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyj ki 1 alkalmat se
2016. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Na ez még egy kib*szott helyzet! Bármennyire le akarsz vele feküdni, azzal nagyon ártasz majd apádnak. Azt mérlegeld, hogy melyikőjükkel akarsz kevésbé kicseszni. Apáddal mindenképp lesz egyszer egy érdekes beszélgetésed erről, de inkább az legyen, hogy te ellenálltál miatta, minthogy megd*gtad a nőjét
2016. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak nehéz,hogy ő is akar engem. Simán vissza bírnám magam fogni és meg se fordulna ez a fejemben, ha ő nem akarná...
2016. jan. 31. 16:31
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írj hogy mizu. Képed van rólla?
2016. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok -3 ilyen üzenetem is jött - ezért van a kérdés ebben a kategóriában.
2016. jan. 31. 16:32
 6/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rakok ki róla képet ide.:)
2016. jan. 31. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel sem! Életed legjobb élménye lesz!
2016. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Apukám sem a leghűségesebb fajta, de nem akarom ezzel nyugtatni magam, csak talán hozzá tartozik a sztorihoz.
2016. jan. 31. 16:37
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Ja, bocs, nem láttam hogy ez a beteg kategória...
2016. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
jah hogy csaj vagy! nagyon nem egészséges lefeküdni 1 nővel! eléggé beteges
2016. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!