Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most végleg meleg lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végleg meleg lettem? Nektek szokott olyan időszak lenni mikor csak az egyik nemet kívánjátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben csak a férfiakat kívánom a nőket egyáltalán nem.. pedig ez nem így volt, a lányokra is felizgultam, de most azt veszem észre hogy már lassan meg se nézem őket az utcán.. jó megtudom mondani hogy szép vagy sem, de más semmi.. anno meg minden 3. lányt megnéztem


fog ez még változni?


2016. febr. 5. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ez már végleges.
2016. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez még változhat. Én is most már inkább csak a pasikat nézem meg egy-két kivételtől eltekintve.
2016. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!